Ana sayfa Haber Canon”dan yeni nesil yazıcılar

Canon”dan yeni nesil yazıcılar

0

Canon, kolay ve pratik kullanım için tasarladığı yeni fotoğraf yazıcıları, mboil cihazlara, bulut teknolojilerine ve kablosuz ağlara bağlanarak; baskı alma sürecini daha kolay hale getirecek. Bu yazıcılar, kaliteli baskı, fotokopi ve tarama işlevlerini geliştirerek Wi-Fi, LAN, PictBridge, fotoğraf makineleri, hafıza kartları gibi platformlardan da kolayca baskı üretebiliyor. Sunulan yeni cihazların ürün isimleri ise; Canon PIXMA MG7550, MG6650 ve MG5650.

Tablet ve akıllı telefonlarda kullanmak için PIXMA/MAXIFY Printing Solutions uygulamasını indirmek gerekiyor. Bu uygulama ile bulut teknolojilerine de doğrudan erişiliyor.  Bununla birlikte, mobil bağlantı özelliklerini tamamlamak adına Apple AirPrint ve Google Cloud Print desteği de mevcut halde.

 

Baskı cihazında bulunan dokunmatik kullanım paneli, görüntülerin önizlenmesi, bulut hizmetlerinin kontrolü ve farklı fonksiyonları ayrıntılı olarak Canon kullanıcısına aktarıyor. 

Ayrıca, Canon baskı makinelerinde sunulan Easy Photo Print+ ile tebrik kartları, fotoğraf kolajları gibi eğlence içerikli yaratıcı çözümler de sağlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here