Ana sayfa Haber Call of Duty: Warzone’un yeni haritası: Verdansk ’84

Call of Duty: Warzone’un yeni haritası: Verdansk ’84

Call of Duty: Warzone’un yeni haritası, Verdansk’ın 1984 sürümüdür. Verdansk ’84 haritasıyla ilgili detaylar haberimizde...

0

Call of Duty: Warzone’un Verdansk haritası Çarşamba günü yok edilmiş olabilir. Ancak Perşembe günü kısa bir yolculuktan sonra büyük bir güncellemeyle geri döndü. Haritanın yeni sürümünün adı Verdansk ’84’tür. Bu harita, 1980’lerde belirlenen haritanın tamamen güncellenmiş bir sürümüdür.

İŞTE CALL OF DUTY WARZONE’UN VERDANSK HARİTASIYLA İLGİLİ DETAYLAR

Önceki sezonlarda başlatılan daha küçük güncellemelerden ziyade, Verdansk ’84 esasen yepyeni bir haritadır. Haritanın şekli ve düzeni aynıdır. Ancak adlandırılan alanlardan aradaki boşluğa kadar hemen hemen her konum değişti.

Havaalanı ve stadyum gibi aynı tip binanın bulunduğunu göreceksiniz. Ancak 1980’lerden tamamen farklı hissettiren yeni bir tasarıma sahip alanlar var. Ayrıca, her ikisi de tamamen yeni olan Karst Tuz Madenleri ve Gora Zirvesi gibi birçok yeni alan ve adlandırılmış konum mevcuttur. Haritadaki en dikkat çekici yeni konum, tırmanılabilen ve haritanın hemen hemen her yerinden görülebilen metal kulelerle dolu devasa bir alan olan Grid Array’dir.

Alien: Isolation ve Hand of Fate 2, Epic Games Store’da ücretsiz

YENİ HARİTADA NELER DEĞİŞTİ?

Elbette Verdansk ’84 için güncellenen tek şey konumlar değil. Haritanın cephaneliği de Modern Warfare’in çağdaş silahlarından 80’lerin Black Ops Cold War silahlarına kadar tamamen değişti.

Verdansk’ın yeni güncellenen versiyonunda, oyuncuları haritaya tanıtmak için özel bir etkinlik vardı. Rebirth Adası’nın yeni bir gece versiyonu, oyuncuların kontrol edebileceği tek haritaydı. Perşembe günü Raven Software, oyuncuların görünüşte normal bir Rebirth Island maçında yarıştığı, oyuncuların nükleer bir cihazı ele geçirmeye ve onu belirli bir süre tutmaya çalıştıkları The Destruction of Verdansk, Part 2 adlı bir etkinlik açtı. Bir oyuncu nükleer cihazı güvence altına alır almaz, Verdansk’ı yok eden bombayı kişisel olarak ateşler.

Füze fırlatılmasına ve imhasına tanık olduktan sonra oyuncular anında Verdansk ’84’e nakledildiler. Ve orada hemen bir maça, doğrudan aksiyona bırakıldılar. Bu küçük teaserın ardından, harita artık önceki sürümün yerini alıyor. Bu durumda oyuncular Verdansk ’84’te normalde olduğu gibi maçlar için sıraya girdiler.

Battlefield 6 oyuncu kapasitesi yükseldi

Verdansk ’84, Call of Duty: Warzone ve Black Ops Cold War’un 3. sezon lansmanının son bölümüdür. Ve şimdi tamamlanmıştır. Yeni sezonla birlikte gelen diğer tüm değişikliklere göz atın. Bunun için Warzone’un tam yama notlarına ve Black Ops Cold War için yama notlarına bakın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here