Ana sayfa Haber Call of Duty: Warzone’a Payload modu geliyor

Call of Duty: Warzone’a Payload modu geliyor

Call of Duty: Warzone, Sezon 4'ün bir parçası olarak ilk hedef odaklı modunu alıyor ve Activision, nasıl çalıştığı hakkında birkaç ayrıntı paylaşıyor.

0

Call of Duty: Warzone’a Payload modu geliyor. Call of Duty: Warzone Sezon 4, en ilginç eklemelerinden biri daha sonra gelse de, lansman sırasında oyunculara bazı heyecan verici yeni içerikler getiriyor. Payload olarak adlandırılan yeni oyun modu, tamamen objektif oyuna odaklanan ilk Call of Duty: Warzone oynatma listesi olacak.

Şimdiye kadar Call of Duty: Warzone çalma listeleri, takım ölüm maçı tarzı çatışmalardan araç odaklı savaşlara kadar uzanıyordu. Hepsi de geleneksel battle royale formatını koruyor. Ancak odak doğrudan manga tabanlı aksiyona geliyor. 40 oyunculu oyun modu, oyuncuların iki “karavan araç” için savaştığını görüyor. Ayrıca yük kapasitesi bunu değiştiriyor. Takımların bu araçlara kontrol noktalarında eşlik etmesi veya onları raylarında durdurması gerekecek. Takım büyüklüğü konusunda herhangi bir ayrıntı verilmese de 20v20 mantıklı olacaktır.


İlginizi Çekebilir: Call Of Duty 4. Sezon zombi ayrıntıları


Call of Duty: Warzone Payload modu para sisteminin kullanımını gösteriyor

Verdansk 84 haritası bu yeni modun arka planını oluşturacak. Bu karavanların ne kadar büyük olduğu belli değil. Ayrıca, savunucuların onları “sabote edebilmesine” rağmen, savunan takım tarafından yok edilip edilmeyecekleri belirtilmemiştir. Bu, araçların kısa bir süre için devre dışı kalmasına, soğuyana veya tamir edilene kadar bir sonraki kontrol noktasına geçememesine neden olabilir. Ancak modun en ilgi çekici mekaniği, Call of Duty: Warzone’un para sisteminin yeni ve cesur bir şekilde kullanıldığını gösteriyor.

Call of Duty: Warzone oyuncuları, savunma veya saldırı konusunda yardımcı olması için binalar satın alabilecekler. Bu özelliğin ne kadar etkili olduğunu görmek ilginç olacak. Şu an itibariyle, bu binaların ne yaptığına dair herhangi bir ayrıntı yok. Yani ortaya çıkma noktaları olarak hizmet edebilecekleri veya patlayıcı ve mühimmat ile doldurulabilecekleri anlamına geliyor. Bunun da ötesinde, oyuncular eskort görevine başka bir katman ekleyen “bariyerler” inşa edip yok edebilirler. Modun açıklamasına göre, savunmadakiler muhtemelen kervanı yavaşlatmak için bariyerler kuruyor. Saldırganlar onları yıkıyor.

Güncelleme için tarih verilmedi

Mod ayrıca Call of Duty: Warzone’un sözleşme sistemini de içerecek. Oyuncuların bina satın almalarına yardımcı olmak için para kazanmalarını sağlayacak. Sezon 4’ün sezon ortası güncellemesiyle başlayacak. Ancak Sezon 4’ün sezon ortası güncellemesi için kesin bir tarih verilmedi. Sezon başladığında Call of Duty: Warzone’da oynayacak yeni bir şey arayanlar için Verdansk Resurgence Mini işi yapmalı. Mod, 44-45 oyuncuya sahip olacak. Daha hızlı olması için ilk daireyi atlayacak. Ganimet daha kaliteli olacak. Diğer tüm Rebirth Resurgence özellikleri de taşınacak.

Call of Duty: Warzone’un Ground Fall etkinliğinin de lansmanında başlamasıyla, hayranların bu Sezonu dört gözle bekleyecekleri çok şey var. Ancak, Payload’ın kulağa ne kadar benzersiz geldiği göz önüne alındığında, piyasaya sürüldüğünde oyunun kurallarını değiştirebilir.

Call of Duty: Warzone artık PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X’te mevcut.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here