Ana sayfa Haber Call Of Duty 4. Sezon zombi ayrıntıları

Call Of Duty 4. Sezon zombi ayrıntıları

Treyarch, Sezon 4'ün yaklaşan haritasına kısa bir bakış sunuyor ve yeni Paskalya Salgını haritasının arayışını anlatıyor.

0

Treyarch bugün Call of Duty: Black Ops Cold War’un 17 Haziran’daki 4. Sezon güncellemesi için yaklaşan Zombies içeriği için iki teaser tweet’i attı. Bu kısa görüntüler Sezon 4’ün başlangıcından neler beklenebileceğine dair iyi bir fikir veriyor.

CALL OF DUTY 4. SEZON İLE İLGİLİ ATILAN 2 TWEET NELERİ GÖSTERİYOR?

İlk teaser, Zombies Outbreak modundan bölge çarpıtma animasyonunu gösteriyor. Bu, oyunculara Sezon 4’ün yeni Outbreak haritasının ilk görünümünü veriyor. Video, bölgenin yalnızca bir görüntüsünü gösteriyor. Ancak burası Ural Dağları’ndaki yeni “Zoo” konumu. Ural Dağları harita sızıntısı göz önüne alındığında birkaç potansiyel konum mümkündü. Ancak şimdi Zoo, 4. Sezonun başlangıcı için onaylandı.


İlginizi Çekebilir: Call of Duty: Mobile 4. Sezonu: Asi ve Öfkeli


Treyarch’ın ikinci tweet’i, bir sonraki tur tabanlı Zombies haritasının önsözünün 17 Haziran’da başlayacağını ortaya koyuyor. Görüntüdeki garip bir cihaz ve başlığında “W. Defektörler Yolda. Çıkarmak İçin Hareket Etmeliyiz. -R.” yazıyor.

BİR SONRAKİ HARİTANIN ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ DEĞİL

Bu, geliştiricilerin daha önce ele aldığı yaklaşan “Paskalya Salgını” görevinin 17 Haziran’da başlayacağını neredeyse kesin olarak duyuruyor. Ayrıca Sezon 4’ün bir sonraki tur tabanlı haritasının anlatısını oluşturmaya gelecekler. Bir sonraki tur tabanlı hayatta kalma haritasının çıkış tarihi henüz belli değil. Ancak muhtemelen sezon ortası güncellemesiyle gelecek.

Activision ayrıca Black Ops Cold War ve Warzone için yeni bir sinematik fragman yayınladı. Potansiyel olarak 4. Sezonun Black Ops hikayesinden beyin yıkama “Numbers programı”nın geri dönüşüyle ​​ortalığı ısıtmak üzere olduğunu söyledi.

GÜNCELLEMELER İÇİN YENİ BİLGİLER GELECEK

14 Haziran Pazartesi günü Activision’ın haftalık blog yazısında Black Ops Cold War ve Warzone’un güncellemeleri için yeni bilgiler açıklayacak. Bununla birlikte Call of Duty’nin 4. Sezonunun tüm ayrıntılarını güncelleyeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here