Ana sayfa Haber BenQ, Renk Performansını Arttırdığı Yeni Modelleri W1700M ve TK800M ile Evde...

BenQ, Renk Performansını Arttırdığı Yeni Modelleri W1700M ve TK800M ile Evde Sinema ve Spor İzleme Deneyimini Katlıyor

BenQ 4K projektörleri Asya Pasifik ve Orta Doğu'daki art arda 5 çeyreklik dönemde pazar payında 1 numara* (FutureSource) oldu. Bu yeni modeller de 4K segmentinin içinde yer alıyor.

0

İstanbul, Turkiye, 27 Mayıs 2019: Dünyanın 1 numaralı DLP projektör markası olan BenQ, üst üste beş çeyrek boyunca Asya Pasifik ve Orta Doğu pazarında 4K segmentinde lider oldu. Aynı dönemde ülke bazında Japonya, Hindistan, Tayland, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan da 4K projektör segmentinde 1 numara oldu.

BenQ sürekli olarak lider teknolojiler geliştirmekte ve hayata daha iyi bir görsel deneyim getirmeyi ilke edinmiştir. Özel CinematicColor ™ teknolojisi, yönetmenlerin izleyicilere göstermek istediği gibi renkler sunar. AV profesyonelleri, ev sineması kullanıcıları ve büyük ekran ev eğlencesi arayanlar için yeni 4K ev projektörleri sunmak ve 4K HDR’nin sürükleyici görüntüleme deneyimini hayata geçirmek için yenilikçi teknolojileri benimsemeye devam edeceğiz. Daha iyi bir 4K HDR görüntüleme deneyimi sağlamayı başaran BenQ, yeni modelleri W1700M ve TK800M modellerinde parlaklığı dengelerken, arttırılmış renk doğruluğu ile çarpıcı filmler ve spor müsabakaları izleme deneyimini evinize getiriyorlar.

BenQ W1700M 4K Ev Sinema Projektörü, 4K UHD ve % 100 Rec.709 ile evde daha iyi sinema deneyimi sunuyor

W1700M, özel CinematicColor ™ teknolojisini kullanır ve yönetmenlerin istediği gibi %100 Rec.709 hassas renkler sunar.  Her kare için 8,3 milyon farklı piksel ile 4K UHD 3840×2160 çözünürlük üreten W1700M,  projektör boyutunu küçültmek ve modern yaşam tarzları için şık ve kompakt bir tasarım oluşturmak için yeni nesil 0,47 inç tek DMD DLP teknolojisi kullanıyor.  Ek olarak, HDR10 ve HLG (Hybrid Log-Gamma) desteği ile güçlendirilmiş W1700M,  Blu-ray film izlemek veya popüler platformlarda içerik akışı yapmak için inanılmaz görseller sunar.  Yüksek dinamik aralık performansı, tek bir adımda daha fazla parlaklık, kontrast aralığı ve görüntü optimizasyonu sunar ve üstün sinema keyfi için 4K video içeriğinde her ayrıntıyı ortaya çıkarır.

Oturma odanızda sürükleyici spor izleme deneyimi sunan 4K HDR ve 3000lm yüksek parlaklığa sahip TK800M 4K Ev Eğlence Projektörü

TK800M, iyi aydınlatılmış ortamlar için canlı renkleri ve parlaklığı dengelerken çarpıcı renk performansı sağlayan renk aralığını % 96 Rec.709’a yükseltir. 3000lm yüksek parlaklığa sahip TK800M, her türlü aydınlatma ortamında 4K UHD 8,3 milyon piksel görüntüyü mükemmel şekilde sunar. Güçlü sese sahip Özel Futbol ve Spor Modları, arka bahçenizdeki barbeküde spor oyunlarının tadını çıkarmanıza olanak sağlar.

BenQ 4K Ev Projektörleri Modelleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here