Ana sayfa Haber BenQ 4K Projektörler Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika’da 3 Çeyrek Üst...

BenQ 4K Projektörler Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika’da 3 Çeyrek Üst Üste Birinci Oldu

BenQ, 4K projektörler Asya Pasifik ve Orta Doğu bölgelerinde %36’lık Pazar payı ile üç çeyrek üst üste pazar lideri oldu.

1
BenQ 4K projektörler

Japonya, Hindistan, Tayland, Birleşik Arap Emirlikler ve Suudi Arabista’da pazar lideri olan BenQ ilk üç çeyrek sonuçlarına bakıldığında %31.80 Pazar payı ile 4K projektörlerde Türkiye pazarındaki liderliğini korudu.

BenQ Projektör ile Evde Sinema

BenQ’nun iyi ürün kalitesi ve son kullanıcıya doğru, uzun ömürlü renkler ve özgün sinema performansı sunan Cinematic Color teknolojisi sayesinde BenQ, Japonya’da 4K projektör segmentinde% 53’lük bir pazar payı elde etti ve Asya Pasifik bölgesinde en popüler 4K projektör markası oldu.

BenQ W1700 4K Projektör

BenQ W1700 4K Projeksiyon Cihazı

Pazardaki liderliğe ek olarak, BenQ W1700 4K projeksiyon cihazı Good Design Award tarafından 2018 G-mark Design ödülünü kazandı. Bununla birlikte TK800 4K HDR ev projektörü Avustralya’dan 2019 Sound + Image Awards’dan 5000 dolar altında En İyi AV Projektörü ödülünü kazandı.

BenQ Orta Doğu ve Türkiye Genel Müdürü Manish Bakshi: “BenQ, 4K ev projektörlerini herkesin ev sineması izleme deneyiminin ayrılmaz bir parçası olarak popülerleştirmek için yenilikçi teknolojileri benimsemeye devam edecektir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here