Ana sayfa Haber Battlefield 6, PlayStation 4 ve Xbox One’da olmayabilir

Battlefield 6, PlayStation 4 ve Xbox One’da olmayabilir

Sızıntı yapan Tom Henderson'a göre Battlefield 6, bir Game Pass sürümü düşünülse de PS4 ve Xbox One'da başlatılamayabilir.

0

Saygın endüstri kaynağı Tom Henderson’dan gelen bir kelime, Battlefield 6 oyununun PlayStation 4 ve Xbox One’a gidemeyebileceğini öne sürüyor, ancak Electronic Arts’ın Xbox Game Pass’te gün ve tarih sunumu izlendiği bildiriliyor. Henderson, 2021’in Battlefield’ının mevcut ve son nesil konsollarda başlayabileceğini iddia etti.

Genel olarak, Battlefield 6 söylentileri son birkaç aydır artmaya başladı. Örneğin, yakın tarihli bir başka rapor, askeri nişancı serisinin en yeni girişini, dikkatli dronlar ve Boston Dynamics’ten ilham alan robot teknolojisiyle övünen yakın gelecekteki bir macera olarak tanımlıyor. Ek olarak, Electronic Arts’ın hayranlara gönderdiği bir anket, yayıncı ve geliştirici DICE’ın ücretsiz oynanabilen bir modu ve 100 oyunculu bir Lonca / Klan sistemini keşfetmeyi düşündüğünü gösteriyor. Şimdi yeni bir rapor, son nesil konsollardaki hayranların Battlefield serisinin iddia edilen yeni çan ve ıslıklarından herhangi birini deneyimleyip deneyimleyemeyeceği sorusunu gündeme getiriyor.

Days Gone 2 için oyunculardan imza kampanyası

TOM HENDERSON BATTLEFIELD 6 OYUNUNUN PLAYSTATION 4 VE XBOX ONE’DA OLMAYACAĞINI İDDİA ETTİ

Sektörden Tom Henderson, geçtiğimiz günlerde attığı bir tweet’te bir sonraki Battlefield oyununun PlayStation 4 ve Xbox One’daki lansmanı hakkında henüz önemli bir şey duymadığını söyledi. Sonuç olarak, Henderson son nesil bir sunumun kartlarda olmadığına inanıyor. Bunun bir nedeni, Electronic Arts’ın Battlefield 6’yı Microsoft’un her zaman popüler olan Xbox Game Pass abonelik hizmetinde başlatmaya yönelik iddia edilen ilgisinden kaynaklanıyor olabilir.

Battlefield 6’nın potansiyel olarak son nesli atlaması, mevcut nesil donanımlara el atamayan hayranlar için talihsiz bir durum olsa da, böyle bir karar EA’nın proje hakkındaki önceki ipuçlarına ve alaylarına uygun düşüyor. EA CEO’su Andrew Wilson, geçen sonbaharda bir kazanç çağrısında, PS5 ve Xbox Series X’in Battlefield geliştiricilerinin mülk için “yeni nesil vizyonlarını” gerçekleştirmelerine izin verdiğini açıkladı.

DICE’ın iddialı vizyonu yalnızca daha güzel grafikler ve daha hızlı yükleme süreleri etrafında dönmez. Wilson’a göre ekip, “daha önce hiç görülmemiş ölçeğe” sahip bir deneyimi dikkatlice işliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here