Ana sayfa Haber Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi, TP-Link’i Tercih Etti

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi, TP-Link’i Tercih Etti

TP-Link, Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi’nin ağ altyapısını güçlendirdi. Artık hastanede hem personel hem hasta ve ziyaretçiler çok daha güçlü ve güvenli bir WiFi erişimine sahip.

0

Bu yıl yaşanan salgın nedeniyle en hassas sektör sağlık sektörü oldu ve olmaya devam ediyor. Bu hassas sektörün sağlıklı işleyebilmesi, çok daha önemli hale geldi. Hastanelerde temel sağlık altyapısı ve ekipmanlarının yanı sıra iletişim ve sağlıklı bir internet bağlantısı da çok önemli. TP-Link, kurumsal ağ çözümleri ile hastanelerin her yerinde, her odasında güçlü bir internet erişimi sağlıyor. Bu çözümleri tercih eden kurumlar arasına Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi de katıldı.

TP-Link, işortağı Atlantis Bilişim ile gerçekleştirdiği projede, Ataşehir Florence Nihgtingale Hastanesi’nin ağ altyapısı güçlendirildi. Hemen her branşta hizmet veren hastanenin 102 hasta odası ve tüm bölümlerinde güçlü, güvenli ve kolay yönetilebilen bir internet bağlantısı sağlandı.

TP-Link EAP245 Access Point Kullanılıyor

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi projesinde, TP-Link’in gün içinde farklı kişilerin internete bağlandığı kurumlar için geliştirdiği EAP245 erişim noktaları kullanıldı. Hastanenin farklı bölümlerine yerleştirilen EAP245 erişim noktaları, WiFi sinyallerinin hastanenin her yerine kesintisiz ve güçlü ulaşmasını sağladı. Erişim noktalarının denetimi için ise OC200 Denetleyiciler tercih edildi.

Kolay kurulup yönetilebilen EAP serisi erişim noktaları, hastane, otel, okul, AVM gibi yerler için uygun ağ çözümü. WiFi ağına çok sayıda ve farklı kişinin eriştiği bu tür işletmelerin hem geniş hem de güvenli bir ağ oluşturuyor. Yüzlerce erişim noktası tek bir PC’den yönetilebiliyor; bu da işletmelere büyük avantaj sağlıyor.

Beyaz, şık kasası ile görüntü kirliliği yaratmadan her yerde kullanılabilen EAP erişim noktaları ile güvenli bir misafir ağı oluşturuluyor. Misafir ağına erişim ekranında, işletmelere tanıtım yapma ya da bilgi verme gibi özellikler de sunuluyor. Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi’nde de personelin eriştiği ağın yanı sıra hastaların ve ziyaretçilerin kullanabileceği bir misafir ağı da oluşturuldu. Hastanede her yerden erişilebilen güçlü ve güvenli WiFi bağlantısı sağlandı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here