Ana sayfa Haber Apple Fitness Plus için yeni özellik

Apple Fitness Plus için yeni özellik

Apple, Fitness Plus'ın özelliklerine ünlülerle birlikte yürümeyi de ekliyor. Shawn Mendes veya Dolly Parton ile gezintiye çıkın.

0

Apple bugün Fitness Plus aboneleri için ünlülerin rehberliğinde yürüyüş antrenmanları ekliyor. Her pazartesiden nisan sonuna kadar eklenecek yeni yürüyüşler. “Time to Walk” adlı yeni özellik, Apple Watch ve Fitness Plus’ın bilinen egzersiz takibi ile ünlü müzisyenlerin, sporcuların ve aktörlerin müziklerini ve ilham verici monologlarını bir araya getiriyor.

Bugünkü lansman, Shawn Mendes, Dolly Parton, Draymond Green ve Uzo Aduba ile yürüyüşleri içeriyor. Apple, her bir Time to Walk bölümünde her etkili kişinin hayatından ve kariyerinden “kişisel, yaşamı şekillendiren anlar” ile dersler, anılar ve neşeli anlar bulunduğunu söylüyor. Ünlüler ayrıca, motivasyonunuzu yürüyüşünüzün geri kalanında ve ötesinde devam ettirmek için konuşmalarından sonra bir şarkı listesi sunacaklar. Ayrıca ilginç olan Apple, her bölümün ünlü konuklar kişisel olarak kendileri için anlamlı olan bir yerde yürürken kaydedildiğini söylüyor.

Apple iPhone 12 Pro üretimini artırdı

TIME TO WALK APPLE FITNESS PLUS ABONELERİ OTOMATİK OLARAK İNDİREBİLECEK

Teknik açıdan bakıldığında, Time to Walk bölümleri otomatik olarak Fitness Plus abonelerinin Apple Watch’larına indirilecek. Bluetooth kulaklıklar üzerinden çalınacak. Yürüyüşçüler zaman, tempo, nabız ve mesafe gibi olağan egzersiz ölçümlerine erişebilecek. Apple, Yürüme Süresi’nin Apple Watch’unuzda her konuğun hikayesindeki anlara göre zamanlanmış fotoğrafları göstereceğini söylüyor. Yürüme Süresi, tekerlekli sandalye kullanıcıları için İtme Süresi olarak adlandırılır. Fitness bilgilerini sağlamak için watchOS’un tekerlekli sandalye egzersiz izleme süresine dayanır.

Konu ve üslup açısından, Time to Walk bölümleri, rahat bir podcast’te duyabileceğinizden çok ilham verici seslerin TED Talk okulundaymış gibi görünebilir. Ancak her yıldızın veya etkili konuğun hayranları için değebilir. Bir dinleyin ve gezinin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here