Ana sayfa Haber Anadolu’nun 4 Mevsimi Fotoğraf Yarışması’nın kazananları belli oldu  

Anadolu’nun 4 Mevsimi Fotoğraf Yarışması’nın kazananları belli oldu  

Facebook'un son birkaç yıldır düzenlediği “Anadolu'nun 4 Mevsim Fotoğraf Yarışması” isimli etkinliğin sonuçlarını açıkladı. 

0
Gürhan Şahin

Yarışma, FOTON (Fotoğraf Organizasyonları Derneği) ile işbirliği kapsamında düzenleniyor. Anadolu’nun en iyi “mevsimlik” fotoğraflarını belirlemek için çalışıyor. Ayrıca, Türkiye’nin dört bir yanından profesyonel fotoğrafçıları bir araya getiriyor.  

Mustafa Kepenek

Facebook Türkiye çeşitli illerinden profesyonel fotoğrafçıların çektiği fotoğrafları kapak fotoğrafı olarak paylaşıyor. Anadolu’nun 4 Mevsimi Fotoğraf Yarışması’yla yeni kapak fotoğrafını seçti. Böylece, yarışmanın sonucunda kazanan fotoğraflar 3 milyondan fazla takipçiye sahip Facebook Türkiye Facebook sayfasının kapak fotoğrafı olmaya hak kazandı. 

 


Göz atmak isteyebilirsiniz; vivo ve Photoline fotoğraf yarışması düzenliyor


 

Gürhan Şahin

Yarışmada yüzyıllardır birbirinden farklı manzaralara ev sahipliği yapan Anadolu’nun çeşitli bölgelerinden manzara fotoğraflarının yer alıyor. Ayrıca, yarışmanın jürisinde ise Savaş Fotoğrafçısı Coşkun Aral, Küratör Merih Akoğul, Prof. Dr. Ozan Bilgiseren, Fotoğraf Editörü Murat Gür ve Fotoğrafçı Tanın Helvacı gibi fotoğrafçılık alanının tanınmış isimleri yer aldı.

Bahadır Sansarcı

İlkbahar, Yaz, Sonbahar ve Kış olmak üzere dört kategoriden oluşuyor. Ayrıca, kazanan fotoğrafları her ay kategorilerine uygun mevsime göre Facebook Türkiye’nin kapak fotoğrafı olarak takipçilerle buluşacak.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here