Ana sayfa Haber Amazon, Prime Day İndirim Günleri Tarihini Açıkladı

Amazon, Prime Day İndirim Günleri Tarihini Açıkladı

0

Amazon, Prime üyelerine özel Prime Day indirim günlerinin tarihini açıkladı. 2 gün sürecek olan bu indirimler pek çok kategoride karşımıza çıkacak. Aynı zamanda daha önce Prime üyesi olmayanlara bir ay ücretsiz üyelik fırsatı da mevcut. İşte detaylar!

Prime Day Amazon’un yıllık gerçekleştirdiği bir indirim etkinliği. Şirket, belirli tarihlerde Prime üyeleri için oldukça çeşitli indirimlerle karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz sene pandemi dolayısıyla bu günlerin tarihi biraz ertelenmişti. Fakat şimdi, 21-22 Haziran tarihlerinde indirimler gerçekleşiyor.

Amazon Prime Day
Amazon Prime Day

Göz atmak isteyebilirsiniz: Bütçe Planlamasına Yönelik Uygulamalar


Amazon Prime Day günlerinin tarihini açıkladı

Prime üyeliğinden biraz bahsedecek olursak, üyelik her ay 7,90 TL gibi uygun bir fiyat ediyor. İçeriğinde ise Amazon’dan aldığınız ürünleri bedava ve hızlı kargo ile satın alıyorsunuz. Aynı zamanda Prime Video da kullanabiliyorsunuz. Netflix’e bir alternatif arıyorsanız, bir de almak istediğiniz ürünler varsa Prime üyeliği iyi bir alternatif olabilir.

Aynı zamanda Prime üyesi olanlar, Prime Gaming ile oyunlara gelen indirimlerden de faydalanacaklar. Prime Gaming ile de her ay ücretsiz bazı oyunlara ve Twitch.tv kanalı aboneliğine sahip oluyorsunuz.

Amazon Prime üyeliği bir aylık ücretsiz

Ancak en önemlisi de, şirket daha önce Prime üyesi olmayanlar için bir aylık ücretsiz deneme fırsatı sunuyor. Üye olduğunuzda ilk ay hiçbir ücret ödemeden Prime üyeliğinden faydalanabiliyorsunuz. Üstelik beğenmezseniz üyeliğinizi iptal edip bir sonraki ay için ödeme yapmayabilirsiniz. Beğenip devam etmek isterseniz de aylık 7,90 TL ücret ödemeniz gerekiyor.

Prime Day günleri 20-21 Haziran olarak karşımıza çıkıyor. Fakat şuan erken Prime Day fırsatları da mevcut. Spor ayakkabı, spor giyim, gıda ürünleri, telefon aksesuarları gibi ürünlerde şuan erken indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Kampanyayı ve indirimli ürünleri daha detaylı incelemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ek olarak, Prime üyeliğiniz yoksa almak için veya ücretsiz bir aylık denemenizi kullanmak için bu bağlantıya  tıklayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here