Ana sayfa Haber Adobe’un Distribütörü Artık Tech Data

Adobe’un Distribütörü Artık Tech Data

İmzalanan distribütörlük anlaşmasıyla Tech Data Türkiye, Adobe'nin ürün ve çözümlerini Adobe kanal ortaklarına sunacak.

0

Tech Data, Adobe çözümlerinin Türkiye’deki müşterilere dağıtımı için Adobe Systems Incorporated (Nasdaq: ADBE) ile anlaşma imzaladığını duyurdu. Anlaşma kapsamında Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş, Adobe’nin çözüm portföyünün kanal ortaklarına satışını gerçekleştirecek.

Adobe – Tech Data Anlaşma İçeriği

Bu anlaşmayla birlikte Adobe ile Tech Data’nın EMEA bölgesinde yıllardır sürdürdüğü başarılı iş ortaklığı Türkiye pazarında da sürdürülecek ve Adobe iş ortaklarına birçok destek sunulacak.

Tech Data’nın Adobe iş ortaklarına yönelik çalışmalarının, EMEA bölgesinde büyük başarı kazandığını ve Adobe çözümlerinin pazar payının artmasında önemli roller üstlendiğini vurgulayan Tech Data Türkiye Genel Müdürü Behçet Yumrukçallı, imzalanan anlaşmayla ilgili şu yorumda bulundu: “Bugün Adobe iş ortaklarını Tech Data Türkiye’ye davet ediyoruz. Adobe iş ortaklarımıza mesajımız son derece net; en iyi, en erişilebilir ve en hızlı iş geliştirme desteklerinden yararlanmak için en iyi adres Tech Data’dır. Tech Data olarak Adobe iş ortaklarımıza birçok iş geliştirme destekleri sağlamaya hazır durumdayız. Şirketimizde Adobe’den sorumlu İş Geliştirme Müdürü olarak İsmail Keleş’i görevlendirdik. Kendisi ve ekibi, iş ortaklarımızla proaktif bir şekilde çalışarak katma değerli fırsatlar üretmeye yoğunlaşacaklar.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here