Ana sayfa Donanım Güncel Acer, Kavisli Oyun Monitörü Serisinin Yeni Modeli Nitro XZ273UP’yi Tanıttı 

Acer, Kavisli Oyun Monitörü Serisinin Yeni Modeli Nitro XZ273UP’yi Tanıttı 

0

Acer, 27 inçlik kavisli ekranı ile oyun deneyiminizi yepyeni bir seviyeye taşıyan oyun monitörü serisi Nitro XZ3’ün yeni modeli Nitro XZ273UP’yi tanıttı. XZ273UP’nin 1000R eğime sahip ekranı oyun deneyiminizi bambaşka bir serüvene dönüştürüyor. Ayrıca, monitör ZeroFrame tasarımı sayesinde çerçeve alanını azaltarak daha fazla görüntüleme alanı sunuyor. 

 

Esnek tasarım ve hareket halindeyken ayarlama 

 

VESA montajını destekleyen, bu sayede kollardan duvara kadar birçok farklı alanda monte edilebilir monitöre sahip. ErgoStand özelliği ile ekranın yüksekliğini, eğimini ve aşağı yukarı hareket özelliğini kolaylıkla ayarlayabilir. Ayrıca, bu özellik sayesinde, ekranı hiç çaba sarf etmeden portre modunda döndürebilirsiniz. 

 


Göz atmak isteyebilirsiniz; Acer SwiftX Laptop ve Oyuncu Ekipmanını Tanıttı


 

Nitro XZ273UP’yi kullanırken düğmelerle oyalanmanıza da gerek yok. Böylece, Display Widget yardımcı yazılımını kullanarak monitörünüzün ayarlarını kolayca yapabilirsiniz. 

Nitro XZ273UP, 170 Hz’ye[ii] kadar yenileme hızıyla ekran kırılması, takılma, bozulma ve titremeleri ortadan kaldıran en yeni AMD FreeSync™ Premium[iii] ekrana sahip.

Daha fazla oyun deneyimi, daha az bulanıklık 

Nitro XZ273UP oyun içi performansı artırmak için WQHD (2560 x 1440) çözünürlük ve 170 Hz yenileme hızı ile geliyor. Ayrıca, en yeni teknoloji ve donanıma sahip monitörün tepki süresi 0,5 ms’ye kadar yükseltilebiliyor. Bu sayede yüksek tempolu oyunlarda bulanıklık daha az fark ediliyor ve kıvrak hareketlerde bile görüntü keskin hale geliyor. 

En yeni teknoloji ve donanıma sahip monitörün tepki süresi 0,5 ms’ye[i] kadar yükseltilebiliyor.
Monitör, oyunseverleri ZeroFrame tasarımın fonksiyonelliğiyle de buluşturuyor. Neredeyse çerçevesiz tasarımıyla dikkat çeken Nitro XZ273UP, oyuncuların önünden sınırları kaldırıyor. Üstelik, kavisli tasarımın da etkisiyle kullanıcıyı içine alan bir oyun deneyimi yaşatıyor. Kullanıcının ekrandaki her bir noktayla eşit uzaklıkta olmasını sağlayan 1000R kavisli tasarım, görüntüleme deneyiminde çıtayı yukarılara taşıyor. Böylece, düz ekranlara oranla daha gerçekçi bir görsel tecrübe yaşatıyor.  

Nitro XZ273UP, ekran kırılması, takılma, bozulma ve titremeleri ortadan kaldıran en yeni AMD FreeSync™ Premium ekrana sahip. 

 

Yüzde 95 sRGB renk gamıyla görüntü kalitesini bir üst seviyeye taşıyor. Böylece, monitörün DisplayHDR™ 400 ekranı ile HDR destekli oyunların keyfini çıkarabileceksiniz. Black Boost teknolojisi ile 11 farklı karanlık seviyesi ayarına sahip. Böylece, Acer Nitro XZ273UP, oyunlardaki en karanlık köşeyi ve detayları aydınlatarak oyunculara avantaj sağlıyor. 

 

Gereksiz yorgunluğa karşı gözlerinizi koruyor 

Nitro XZ273UP, Acer BlueLightShield™ ve Flickerless teknolojilerinden faydalanıyor. Bu sayede kavisli oyun monitörü ile gözlerinizi gereksiz yorgunluğa karşı koruyabileceksiniz. Üstelik, monitör parlamasını ve göz yorgunluğunu azaltan ComfyView™ ve Low Dimming™ teknolojilerine sahip. Böylece, sayesinde uzun süreli oyun deneyimlerine hazır olun. 

Yüzde 95 sRGB renk gamıyla görüntü kalitesini bir üst seviyeye taşıyor. Böylece, monitörün DisplayHDR™ 400 ekranı ile HDR destekli oyunların keyfini çıkarabileceksiniz.

Fiyat ve Bulunabilirlik 

Acer Nitro XZ273UP oyun monitörleri 2.999 TL fiyat ile Türkiye’de satışta. 

Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Belirli pazarlardaki bulunabilirlik, ürün özellikleri ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.acer.com.tr adresi üzerinden en yakın Acer ofisiyle iletişime geçin. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here