Ana sayfa İnternet Haberleri YouTube, TikTok tarzında yeni bir özellikle geliyor!

YouTube, TikTok tarzında yeni bir özellikle geliyor!

0

YouTube da modaya uyuyor ve yepyeni bir özellikle geliyor: TikTok tarzı yeni özellikle rekabeti bir tık daha kızıştırmış olacak. 

Zaten halihazırda sürekli bir rekabet içinde olan sosyal medya uygulamaları, YouTube’dan gelecek yeni bir özellikle daha karşılaşmaya hazırlanıyor. 

Bildiğimiz gibi, sosyal medya akımlarına ve modalarına yetişmek hiç kolay değil. TikTok, milyonlarca kullanıcısını kendisine aşık edip, sanatçıları ve siyasi liderleri dahi kısa videolarla bir araya getirmeyi başardı. 

Kısa videoların çok ilgi gördüğünü ve inanılmaz paylaşılma rakamlarına ulaştığını farkeden YouTube, küçük bir grup için o tarz bir özelliği test etmeye başladı. Geri bildirimleri toplayacaklar ve sonrasında geliştirip tüm kullanıcılara sunmuş olacaklar. 

Vine’dan sonra büyük bir kesim kısa videoların artık biteceğine ve normal yayınlardaki gibi YouTube tarzı mecralara ilginin daha da artacağını iddia etti. Tabi ki YouTube’a ilgi artsa da, sonrasında bir de TikTok gibi bir uygulama doğdu. Hatta SnapChat ve Instagram da hikayeler gün yüzüne çıkınca, kısa video paylaşımı yapılmayan platform kalmadı.

YouTube’un yeni özelliğini görmek ve test etmek için sabırsızlanıyoruz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here