Ana sayfa Donanım YouTube Reklamlar Eskisinden Farklı Olacak

YouTube Reklamlar Eskisinden Farklı Olacak

0

Uygulamalar içerisinde en fazla değişen özelliklerinden birisi de hiç şüphesiz YouTube reklamlar bölümüdür. Şirket reklamlar ile ilgili çalışmaları çok daha kapsamlı hale getirmek için düzenli çalışma yürütüyor.

Son olarak yapılan çalışmalar sonucunda YouTube reklamlar ile ilgili yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncellemeye göre artık istediğiniz videolardaki reklamları çok daha hızlı bir şekilde görme imkanınız olacak.

Her video için ayrı bir kategori oluşturuluyor

İzleyeceğiniz videoya göre reklam kategorisi oluşturulacak. Örneğin 2020 yılındaki en iyi tabletler isimli bir video izliyorsanız, size buradaki tüm tabletler kategori olarak gösterilecek.

Yeni güncelleme ile birlikte, reklamlar bölümünü üst veya alt kısımdan görebileceksiniz. Eğer ürünlerden herhangi bir tanesinin üzerine tıklarsanız, otomatik olarak alışveriş sayfasına yönlendirileceksiniz. Şirket bununla alışveriş hızını artırmak istiyor.

Şimdilik bu güncelleme beta sürümü olarak kullanılıyor. Muhtemelen kısa bir süre içerisinde bütün kullanıcılar tarafından seçilebilecek. Böyle bir özellik sizce YouTube için ne tür bir katkı sunabilir? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here