Ana sayfa Haber YouTube Music Yeni Bir Özellik Kullanacak!

YouTube Music Yeni Bir Özellik Kullanacak!

0

Çevrimiçi müzik platformları içerisinde çok farklı bir yere sahip olan YouTube Music, yeni bir özellikle kullanıcılarının karşısına geçiyor. İşte Google tarafından geliştirilen bu uygulama ile ilgili merak ettiğiniz yeni özellik detayları.

Dünyanın en büyük küresel şirketlerinden bir tanesi olarak bilinen Google, Müzik uygulaması geliştirmişti. YouTube Music olarak bilinen bu uygulama, düzenli olarak farklı güncellemeler alıyor. Şimdi ise şirket çok daha ilginç bir özelliğe imza atmaya hazırlanıyor. Aslında Google Play Music kullananlar bu özelliğe biraz aşina.

YouTube Music son çalınanlar özelliği

Geçtiğimiz haftalarda; Spotify platformu 4 farklı çalma listesi eklemişti. Bu çalma listelerinden bir tanesi sizin anlık durumunuza göre şekillenebiliyordu. Eğer o ara hüzünlü bir psikolojideyseniz platform size ona göre parça çalıyordu.

Apple şirketi de yine çok farklı özelliklerle kendi çevrimiçi Müzik uygulamasını kullanıma sunmuştu. Şimdi ise Google tarafından geliştirilen YouTube Müzik, son çalınanlar listesini getiriyor. Bu çalma listesi sayesinde en son dinlediğiniz müzikler hemen karşınıza çıkacak.

Bu özellik şimdilik sadece Brezilya’da kullanıma sunuldu. İlerleyen dönemlerde Dünyanın her yerinde rahatlıkla kullanılabilecek. Peki sizce YouTube tarafından getirilen bu yeni özellik, kullanıcıları tatmin edebilecek mi? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here