Ana sayfa Blog YouTube MP3 dönüştürücü nasıl kullanılır?

YouTube MP3 dönüştürücü nasıl kullanılır?

3
youtube mp3 dönüştürücü

Milyonlarca içeriği ile dünyanın en popüler video izleme sitesi olan YouTube‘da farklı kategorilerde birçok içerik yer alıyor. Peki bu müzik, podcast, film, şarkı vb. paylaşımları MP3‘e dönüştürmek mümkün müdür? İşte YouTube içeriklerini MP3’e dönüştürme yolları…

Farklı Alternatifler ile Youtube Mp3 Dönüştürücü

YouTube‘daki paylaşımları MP3 haline getirmek için çeşitli alternatifler bulunuyor. Bunlardan ilki, program aracılığı ile gerçekleştirmek… Bunun için DVD Video Soft tarafından son haline getirilen Free YouTube to MP3 Converter adlı programı kullanabilirsiniz. Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra dönüştürmek istediğiniz videonun linkini kopyalayıp programdaki boş çubuğa yerleştirip butona tıklayın. Devamında sağ alt taraftaki “indir” komutuna basarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Tarayıcı eklentisi ile YouTube içeriklerini MP3’e dönüştürme

Tarayıcı eklentisi ile YouTube içeriklerini MP3’e dönüştürebilirsiniz. Bunun için Mozilla Firefox tarayıcınıza, gerekli eklentiyi yüklemelisiniz. Ancak bu eklenti Chrome’da bulunmadığı için kullanmanız mümkün olmaz. Devamında Firefox ile YouTube‘dan istediğiniz videoyu açıp alt kısmında bulunan “YTMP3 – Download as MP3” yazısına tıklayın. En son mavi renkte göreceğiniz ”Download” komutunu onaylayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden YouTube içeriklerini MP3’e dönüştürme

İnternet üzerinden ise dönüştürme işlemini, istediğiniz videonun linkini kopyalayıp http://www.youtube-mp3.org adresinde “Download” edip tamamlayabilirsiniz.

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here