Ana sayfa Haber Yeni Nokia Tuşlu Telefonu Sertifika Aldı

Yeni Nokia Tuşlu Telefonu Sertifika Aldı

0

Kısa bir süre önce HMD Global bünyesine girdikten sonra toparlanmaya başlayan Nokia tuşlu telefonu ile geliyor. 

Nokia, giriş ve orta segmente hitap eden akıllı telefonları ile birlikte bu sefer de karşımıza tuşlu bir telefonla çıktı. Cihazın model numarası TA-1212 olarak belirlendi. Bu yeni akıllı telefon Nokia TA-1212, bugün Çinli sertifika kurumu TENAA’nın internet sitesinde gün yüzüne çıktı. Gelen tüm bu bilgilerle birlikte yeni telefonun Nokia Xpress Music ismini taşıyacağı da söylenmişti.

Yeni Nokia telefonlar görücüye çıkıyor

Nokia TA-1212 ile alakalı yeni bir bilgi daha geldi. Kısa bir süre önce tanıtılması beklenen Nokia Xpress Music, 3C’nin internet sitesinde görüldü. Bu yeni model numarasıyla birlikte birçok teknik özelliği de ortaya çıktı.

Gelen bu yeni bilgilere göre 3C sertifika sitesinden alınan bilgilere göre Nokia Xpress Music, 5VDC standart şarj ile kullanıcılara merhaba diyecek. Ek olarak Nokia Music Xpress, 4G desteği bulundurmayacak ve yalnızca GSM desteği veren bir cep telefonu olarak belirlenecek.

Nokia kendi akıllı telefon modellerinde mümkün olduğunca işlevsel özellikleri arttırmaya çalışıyor. Bu nedenle kuruluşun yine aynı şekilde işlevsel özelliklerine ağırlık vermesi en çok beklenenler içerisinde yer alıyor. Gelen bilgilere göre Nokia Xpress Music; 123,8 mm x 52,4 mm x 13,1 mm ebatlarında olması bekleniyor. Ayrıca cihaz; 2,4 inçlik 240×320 piksel çözünürlüğünde ufak bir ekrana da ev sahipliği yapacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here