Ana sayfa Haber Yeni Google Chrome Testi Paylaşım Düğmesi Ekliyor

Yeni Google Chrome Testi Paylaşım Düğmesi Ekliyor

0

Google bundan kısa bir süre önce, Android için Chrome’a bir dizi yeni değişiklik adapte etti. Şu anda devam etmekte olan bir kaç özellik daha ortaya çıktı. 

Chrome’un yeni sekme sayfası için yeni bir kullanıcı arayüzü, ekran görüntüsü düzenleyicisi, özel bir paylaşım sayfası, sekme grupları için düet dostu bir kullanıcı arayüzü ve daha fazlası bu güncellemenin içinde.

Yeni Google Chrome testi devam ediyor

Google, yukarıda sayılan özelliklerden birkaçını ortaya çıkardı. Şu anda küçük bir kullanıcı grubuyla test ediliyor ve bazı daha yeni özellikler ortaya çıkacak gibi görünüyor. Şirket neredeyse bütün uygulamalarında yeni güncellemeler denemeye devam ediyor.

Bu ayın başlarında Google, Chrome 80 güncellemesini kullanıma sunmaya başladı. Android ve masaüstü için tarayıcıya bazı güvenlik özellikleri geldi. Şimdi, tarayıcının üst araç çubuğuna bir paylaşım düğmesi eklenecek.

Üst araç çubuğundaki yeni paylaşım düğmesi şu anda Chrome Canary güncellemesinde deneysel olarak bulunuyor. Şimdilik sadece android uygulamalarında bu özellik yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here