Ana sayfa Haber Yeni AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition güncellemesi yayınlandı

Yeni AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition güncellemesi yayınlandı

Tamamen yeni olan Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.9.1 güncellemsi yayınlandı. Bu sürüm, siyah ekran sorunlarını gidermenin yanı sıra son kullanıcı sorunları için çeşitli kaliteli iyileştirmeleri sunuyor. İşte yeni güncelleme ile ilgili detaylar...

0

Radeon Software Adrenalin Edition, oyunculara derinlemesine sürükleyici bir oyun deneyimi sunmak için tasarlanmış ve günümüzün sosyal, bağlantılı oyun çağından ilham almıştır. Bu güncellemeyle birlikte bazı performans sorunları giderilmiş oldu. Ayrıca ekran titremelerine neden olan sorunlar da çözüldü.

İŞTE AMD ANDRENALIN 20.9.1 GÜNCELLEMESİYLE ÇÖZÜLEN SORUNLAR

– Radeon RX 5000 serisi grafik ürünleri sistem yapılandırmalarında, görev anahtarları gerçekleştirirken, performans ölçümleri katmanını etkinleştirirken veya ikincil ekranlarda video içeriği / web tarayıcıları açılırken oyun oynarken siyah ekran, sistem çökmesi veya meydana gelen TDR sorunları çözüldü.

– Project CARS 3™, Radeon Yazılımı performans ölçümleri katmanı etkinleştirildiğinde yaşanan performans sorunları çözüldü.

– Radeon ™ Graphics sistem yapılandırmalarına sahip bazı AMD Ryzen ™ 5 Mobil İşlemcilerde Radeon Yazılımı kurulumu sırasında 1603 hatası oluşması sorunu çözüldü.

– Radeon ™ Vega Grafikli bazı AMD Ryzen ™ 3 Mobil İşlemcilerde Radeon Yazılımı kurulumu sırasında 195 hatası oluşması sorunu çözüldü.

– Bazı ekranlarda, Radeon FreeSync etkinken ekranı kapatıp açmak, sistem yeniden başlatılıncaya veya ekran çalışırken takılana kadar ekranın siyah kalmasına neden olan sorunlar çözüldü.

EKRAN TİTREMELERİ DE ÇÖZÜLDÜ

– Radeon Boost etkinleştirildiğinde bazı yerlerde Borderlands ™ 3’te titreme sorunu çözüldü.

– AMF Kod Çözücüyü kullanarak bazı HEVC içeriğinin kodunu çözmek, klip oynatmada bozulmaya neden olması sorunu çözüldü.

– Performans ayarlama, fan profilleri, kaydedilmiş bir profil yüklendikten sonra bazen uygulanmaması sorunu çözüldü.

– Radeon yazılımı, oyun sekmesinde bir oyun taraması gerçekleştirirken bazen çökmesi veya otomatik olarak oyundan çıkması sorunu çözüldü.

– Counter-Strike ™: Global Offensive’de eşleştirme oynarken bazı yüzeylerde zaman zaman rastgele renk bozulmasının meydana gelmesi sorunu çözüldü.

– Bazı Radeon Yazılım akış ve kayıt özelliklerini çağırmak için kısayol tuşları kullanıldığında bildirimlerde simgelerin veya metnin eksik olması sorunu çözüldü.

– Radeon RX 5000 serisi grafik ürünü sistem yapılandırmalarında uygulamalar veya web tarayıcıları aracılığıyla bazı VP9 video içeriği oynatımında parlaklık titremesi yaşanması sorunu çözüldü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here