Ana sayfa Haber Xiaomi, taşınabilir Ningmei Rubik’s Cube mini bilgisayarı piyasaya sürüyor

Xiaomi, taşınabilir Ningmei Rubik’s Cube mini bilgisayarı piyasaya sürüyor

Xiaomi, markanın Ningmei Rubik'in Cube Mini'sini piyasaya sürmek için bir kitle fonlaması kampanyası başlattı.

0

Mini PC sektörü, Çinli teknoloji devi Xiaomi şeklinde yeni bir oyuncu alıyor. Gizmochina, firmanın Ningmei Rubik’s Cube Mini’sini pazara getirmek için Chuwi Larkbox ve GMK NucBox’ın beğenisine katılarak bir kitle fonlaması kampanyası başlattığını bildirdi. Xiaomi Ningmei Rubik’s Cube kampanyası, bir hafta kala hedefini çoktan aştı.

Charles Babbage’ın ilk programlanabilir bilgisayarı icat ettiği 19. yüzyılın başlarından bu yana, bilgisayarların, tüm odaya sığan devasa büyüklükteki makinelerden, cebe kolayca sığabilecek minyatür makinelere dönüştüğünü gördük.

OYUN İÇİN İDEAL 5 AKILLI TELEFON

Xiaomi’nin ekolojik zincir şirketi Ningbei, Ningmei Rubik’s Cube mini bilgisayar olarak adlandırılan taşınabilir bir mini bilgisayarı başlattı. Bilgisayar, bir cep telefonundan daha küçük yapılmıştır. Cihaz metal bir gövdeye sahiptir ve yalnızca Rubik Küpü boyutundadır. Bu boyutta cihaz ceplerde rahatlıkla taşınabilir ve iş seyahatlerinde rahatlıkla yanınıza alabilirsiniz.

XIAOMI NINGMEI RUBIK’S CUBE BİLGİSAYARIN ÖZELLİKLERİ

Bu ana bilgisayarının en önemli özelliği, 62x62x42mm ölçüm boyutuna sahip, Xiaomi 10’un alanının yarısından daha az olan ve Xiaomi Mi 10’un yaklaşık 0,6 katı olan yalnızca 145 g ağırlığındaki reklamlı minyatür boyuttur.

Rubik’s küp mini ana bilgisayarı Ningmei tarafından oluşturulmuştur. Dahili olarak 2,7 GHz turbo frekanslı dört çekirdekli Intel J4125 işlemci tarafından desteklenmektedir. Cihaz ayrıca bir Intel UHD600 grafik işlem birimi ile entegre edilmiştir. Dahili 8 GB’a kadar RAM’e sahiptir. Mini PC ayrıca 256 GB’a kadar M.2 katı hal sabit diski içerir. Verimli bir ısı dağıtma tasarımına sahiptir.

Arabirim için taşınabilir PC, monitörleri, TV’leri ve projektörleri bağlamak için kullanılabilen bir HDMI bağlantı noktasıyla birlikte gelir. Ekran, 4K yüksek çözünürlüklü çıkışı destekler. Ayrıca bir USB-C bağlantı noktası, iki USB 3.0 bağlantı noktası, bir TF kart yuvası ve 3,5 mm ses jakı içerir. Bluetooth bağlantısını ve 2.4G / 5G çift bantlı Wi-Fi’yi de destekler.

NINGMEI RUBIK’S CUBE MINI BİLGİSAYARIN FİYATI

Ningmei Rubik’s Cube Mini bilgisayar sunucusu, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip temel sürüm için yalnızca 149 dolar başlangıç ​​fiyatı taşıyor. 8GB + 256GB versiyonunun fiyatı 186 dolar. Ayrıca 201 dolar fiyatına sahip 8GB RAM ve 256GB depolama alanına sahip bir Marvel sürümü de var. Ürün, Youpin web sitesinde mevcuttur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here