Ana sayfa Haber Xiaomi Mi A2 Lite yeni güncelleme aldı

Xiaomi Mi A2 Lite yeni güncelleme aldı

Xiaomi Mi A2 Lite, en son Android güvenlik yamasını getiren alacakaranlıkta yeni bir güncelleme aldı.

0

Xiaomi Mi A2 Lite şimdi, cihaz için Ocak 2021 Android güvenlik yamasının yayınlanmasıyla birlikte düzenli yazılım güncellemelerinin son yılında. Xiaomi Mi A2 Lite, Android 10’un üzerinde bir işletim sistemi yükseltmesi almayacak, ancak 180 günlük bir süre boyunca güvenlik yaması güncellemelerini almaya devam edecek. Bu, Temmuz 2018’de piyasaya sürüldüğünden bu yana, cihaz için güncellemelerin üçüncü yılıdır. Şu anki haliyle, telefon artık başka bir işletim sistemi yükseltmesi alamaz, ancak Temmuz 2021’e kadar güvenlik güncellemelerine sahip olacaktır.

Mi A2 Lite güvenlik yaması ayrıca sistem performansı optimizasyonları ve geliştirilmiş genel kararlılık sağlar.

Redmi Dimensity 1200 destekli ilk akıllı oyun telefonunu çıkarıyor

XIAOMI MI A2 LITE, GOOGLE’IN GÜVENLİK YAMASINI YÜKSELTTİ

Bir gelenek olarak Xiaomi, güvenlik yaması güncellemeleri için değişiklik günlüğüne her zaman “Optimize edilmiş sistem performansı” ve “Geliştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı” özelliklerini ekler. Bu nedenle, mevcut güvenlik yaması V11.0.17.0.QDLMIXM’nin büyük olasılıkla yalnızca Mi A2 Lite’ı Google’ın en son güvenlik yamasına yükselttiğini tahmin edebiliriz.

V11.0.17.0.QDLMIXM güvenlik yaması 16 MB boyutunda küçük bir havadan (OTA) indirme olarak gelmelidir. Yama, cihazınıza entegre olur, böylece kullanıcı tarafından yeni bir güncellemenin indirilmeye hazır olduğuna dair bir bildirim alınır. Öte yandan, herhangi bir nedenle, henüz bir güncellemenin mevcut olduğuna dair bir bildirim almadıysanız, yamayı indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

Lütfen yükleme dosyasının Xiaomi’nin sunucularında barındırıldığını unutmayın. Aynısı, Mi A2 Lite’nizde sorun yaşarsanız indirilebilen ve yanıp sönebilen kurtarma ve fastboot ROM’lar için de geçerlidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here