Ana sayfa Haber Xiaomi Mi 9T için Android 11 güncellemesi yayınlandı

Xiaomi Mi 9T için Android 11 güncellemesi yayınlandı

Xiaomi şimdi Android 11 sunumunu Mi 9T'ye genişletiyor. Amiral gemisi katili şu anda yalnızca küresel model kılığında olsa da işletim sistemi yükseltmesini alıyor. Ancak OTA, MIUI 12.5 sunmuyor. Bu nedenle sahiplerin bunun için bir süre daha beklemesi gerekecek. Güncelleme yaklaşık 2,4 GB ağırlığındadır.

0

Xiaomi Mi 9T şimdi küresel olarak Android 11 güncellemesini alıyor. Ancak MIUI 12.5 alması zor görünüyor. Son zamanlarda Xiaomi, Redmi K20 Pro için MIUI 12.5 güncellemesini yayınladı. Bu nedenle, vanilya Redmi K20’nin de yakında alması bekleniyordu. Bunun yerine şirket, batı pazarlarında satılan Redmi K20’nin bir çeşidi olan Mi 9T için Android 11 güncellemesini yayınlıyor.

Xiaomi’nin Android 11 sunumu devam ediyor. Şirket, Android 11 güncellemesini Mi 10T ve Mi Note 10 serileri de dahil olmak üzere bir dizi telefonuna yavaş yavaş gönderdi. Listedeki bir sonraki cihaz, Xiaomi’nin 2019’un sonlarında piyasaya sürülen övülen amiral gemisi katili Mi 9T.


İlginizi Çekebilir: Xiaomi’den Giriş Seviyesi Telefon: Redmi 9T


REDMI K20 BAZI PAZARLARDA XIAMO MI 9T OLARAK ADLANDIRILIYOR

Redmi K20 serisi, Redmi’nin ilk amiral gemisi akıllı telefon serisiydi. Seride Redmi K20 ve Redmi K20 Pro olmak üzere iki model yer alıyor. Bu iki akıllı telefon, bazı pazarlarda Mi 9T ve Mi 9T Pro olarak geçiyor.

Orijinal Çinli Redmi K20, Android 11 güncellemesini Şubat ayında aldı. Redmi K20 Pro’nun daha sonra alması bekleniyordu. Ancak Xiaomi, güncellemeyi erteledi. Kısa süre önce MIUI 12.5 ile birlikte yayınladı.

Öte yandan, bu telefonların uluslararası sürümlerinin hiçbiri şu ana kadar iki güncellemeden de birini almadı. Vanilya Redmi K20 için bazı bölgelerde farklı bir isim olan Mi 9T, Android 11 güncellemesini almaya başladı.

Bu cep telefonu için en son sistem güncellemesi şu anda V12.1.2.0.RFJMIXM yapı numarasına sahip “Global” varyantı için yayında. Bu yazılım yapısı hem “Kararlı Beta” hem de “Mi Pilot” olarak etiketlenmiştir. Bu, yalnızca Mi Pilot test kullanıcıları için piyasaya sürüldüğü anlamına gelir.

Bununla birlikte, belirli birkaç normal kullanıcı için de mevcut olacak. Güncelleme önümüzdeki günlerde tüm kullanıcılara ve Mi 9T / Redmi K20’nin bölgesel varyantlarına ulaşacaktır.

İlginç bir şekilde, yapı numarasının belirttiği gibi, bu bir MIUI 12.5 güncellemesi değil. Bu mantıklı, çünkü Xiaomi MIUI 12.5 güncellemesini halihazırda Android 11 çalıştıran cihazlara gönderdi. Her iki durumda da, Mi 9T’nin MIUI 12.5’i yakın bir zamanda almasını bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here