Ana sayfa Haber Xiaomi Android ve iOS için Clubhouse modelini başlattı: Mi Talk

Xiaomi Android ve iOS için Clubhouse modelini başlattı: Mi Talk

Xiaomi, iPhone ve Android için rakip Clubhouse benzeri bir uygulamayı başlattı.

0

Çinli teknoloji devi, resmi kapanışından bir hafta sonra bazı değişikliklerle Xiaomi Mi Talk iletişim hizmetini Android ve iOS için yeniden canlandırmaya karar verdi.

Messenger’ın kapandığı gün Xiaomi CEO’su Lei Jun, Weibo’daki takipçilerle bir tartışma başlattı. Şimdi 140 milyon konuyu okudu ve 130 milyonu tartışmaya katıldı. Tartışma sırasında üst yönetici, şirketin 2021’de yeni bir interaktif uygulama başlatmayı planladığını söyledi.

Facebook ve Instagram dil ayarları nasıl değiştirilir?

MI TALK EKİBİNDEN İLGİNÇ BİR AÇIKLAMA GELDİ

26 Şubat akşamı, Xiaomi Mi Talk ekibi ilginç bir açıklama yaptı: “Mi Talk, yeniden başla” ve şimdi haberci Android ve iOS sistemlerinde yeniden başlatıldı. Ancak güncellenmiş bir formda. Hizmetin artık profesyonelleri hedefleyen bir sesli sohbet olduğu bildiriliyor. Aslında Xiaomi, rakibini, son zamanlarda büyük bir popülerlik kazanan sosyal ağ Clubhouse için yaratıyor.

MI TALK ANDROID VE iOS SİSTEMİNDE NASIL KULLANILACAK?

Bu tamamen yeni bir ürün olacak. Orijinal haberciden hesap ve veri aktarımı planlanmamaktadır. Başlangıçta, az sayıda kullanıcı kapalı test için davet alacaktır. Diğerleri kayıt olabilir ve bir davet için bekleyebilir.

Android ve iOS sürümleri zaten hazırlanmıştır. Çin uygulama mağazasında, yeni Xiaomi hizmeti Mi Talk’un resmi kapanış gününde ortaya çıktı. Ancak hala geliştirmenin erken bir aşamasında ve yalnızca davetiyeye değil, aynı zamanda kayıtlı bir cep telefonuna da sahip olanlar tarafından kullanılabilir.

Frogwares, The Sinking City oyununun Steam üzerinden satın alınmasını istemiyor

Şimdi, Çin markasının bu ürünü esasen “profesyoneller için” büyük bir sesli sohbettir. Burada kullanıcı profesyonellerin düşüncelerini ve fikirlerini duyabilir, tartışmaya katılmak için elinizi kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda herkes arkadaşlarıyla ve meslektaşlarıyla herhangi bir konuda iletişim kurmak için kendi sohbetini oluşturabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here