Ana sayfa Donanım Güncel Windows 10 İçin Yeni Office Uygulaması, Microsoft Tarafından Başlatıldı

Windows 10 İçin Yeni Office Uygulaması, Microsoft Tarafından Başlatıldı

1

Microsoft, bugün Windows 10 kullanıcıları için yeni bir Office uygulaması sunuyor. Şu anda var olan“My Office”uygulamasını değiştiriyor ve Office kullanıcıları için çok daha kullanışlı olacak şekilde tasarlıyor.

Bu yeni uygulama; en yeni belgeleri başlatmak, Office masaüstü uygulamalarına erişmek veya yalnızca Office’in ücretsiz web sürümlerini bulmak için bir merkez olarak görülebilir.

My Office Daha Kapsamlı Geliyor

Mevcut My Office uygulaması bu özelliklerden birçoğuna sahip. Ancak bir Office 365 abonesi değilseniz, yeni Office uygulaması ücretsiz çevrimiçi sürümlerini kullandırır.

Bu, Microsoft’un tanıtımını yapmakta güçlük çektiği bir şey ve birçok tüketici office.com’un var olduğunu ve Microsoft’un; Word, Excel, PowerPoint ve Outlook’un ücretsiz çevrimiçi sürümlerini bilmediğini ifade ediyor.

Bu yeni Office uygulaması aynı zamanda; Microsoft’un çeşitli uygulamaları ve hizmetleri için öğreticiler, ipuçları ve püf noktaları içerir. Microsoft ayrıca yöneticilerin; Office uygulamasını işletmelerin markalaştırmasına ve üçüncü taraf uygulamalarına ve Microsoft Search’e erişim sağlamasına izin verecek şekilde özelleştirmelerine izin veriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here