Ana sayfa Haber WhatsApp Business iOS’ta yayına başlıyor

WhatsApp Business iOS’ta yayına başlıyor

0

İşletmelerin müşterileriyle iletişim kurmasına izin vermek için tasarlanan WhatsApp’ın ayrı bir sürümü olan WhatsApp Business, iOS’ta piyasaya çıkmaya başladı.

WABetaInfo, uygulamayı Meksika Uygulama Mağazasında keşfettiğini ve kullanıcılar daha sonra uygulamanın Fransa ve Brezilya’da da bulunduğunu bildirdi.

WhatsApp Business Artık iOS’ta

Doğrudan müşterilere cevap verebilmenin yanı sıra WhatsApp Business; dış mesajlar, karşılama mesajları ve açılış saatleri ve adresler gibi bilgileri listeleme yeteneği de dahil olmak üzere şirketlere yönelik diğer birçok özelliklere sahip. WhatsApp Business uygulaması, işletmelerin indirmesi ve kullanması için ücretsizdir.

WhatsApp İşletme uygulaması, WhatsApp’ın işletmeler için ürettiği iki üründen biri. Ayrıca, daha büyük işletmelerin müşterilerle bağlantı kurmasının ve biniş kartı ve makbuzlar gibi bildirimler göndermenin bir yolu olarak kullanılan WhatsApp İşletme API’sine de sahiptir.

İşletmeler, hizmeti kullanarak bildirimleri göndermek ve iletişim kurulduktan 24 saat sonra müşteri destek isteklerine yanıt vermekle görevlendirilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here