Ana sayfa Haber WhatsApp Beta ile grup sohbetine önemli özellik!

WhatsApp Beta ile grup sohbetine önemli özellik!

WhatsApp'ın 2021'de piyasaya sürülmesi muhtemel bazı yeni ve heyecan verici özelliklerin bir özeti.

0
Türkiye WhatsApp veri ihlalleri

WhatsApp, 2021’in ilk Beta güncellemesini yayınladı. Bu yılın ilerleyen günlerinde telefonunuza eklenebilecek yeni özelliklerle ilgili ipuçlarıyla dolu. Whatsapp Beta sürümüyle bu yeni özellikleri ilk siz keşfedin. İşte detaylar…

WhatsApp, özellikle Mark Zuckerberg ve Facebook tarafından satın alındıktan sonra dünyanın en büyük mesajlaşma uygulamalarından biridir ve her ay dünya çapında milyonlarca aktif kullanıcı kazanıyor.

Motorola Moto G Stylus 2021 Edition görüntüsü ve özellikleri sızdırıldı

WABetaInfo’nun bildirisine göre, Beta sürümünde geliştirilmiş görüntülü ve sesli aramalar gibi özellikler mevcut. Ayrıca daha iyi sohbet geçmişi yedeklemeleri, daha kolay kişi yönetimi de yapabileceksiniz. Dahası da var. Geliştirilmiş etiketler ve çeşitli hata düzeltmeleri dahil olmak üzere çok sayıda iyileştirme geliyor.

BİRÇOK YENİ ÖZELLİĞİ KEŞFEDİN

Ayrıca yolda, pandemi devam ederken arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimde kalmak için yeni bir haber de var. Giderek daha önemli hale gelen grup çağrılarını kaçırmamanıza yardımcı olacak birkaç yeni özellik.

Bir grup görüşmesinin başlangıcını kaçırırsanız (kaza veya zamanlama çatışması nedeniyle), daha sonra atlayıp özür dilemek şu anda imkansızdır. Yeni özellik geldiğinde, sohbetin devam etmesi koşuluyla, müsait olduğunuzda katılmanız mümkün olacaktır.

Henüz test için mevcut olmasa ve bir çıkış tarihi henüz onaylanmasa da, WhatsApp Beta kurulum dosyalarında saklanan kaynaklar, bunun hem iOS hem de Android için bir seçenek olacağını öne sürüyor.

WHATSAPP BETA SÜRÜMÜ NASIL YÜKLENİR?

Yeni araçları ve güncellemeleri yayınlandıktan sonra ilk siz denemek istiyorsanız, WhatsApp’ın beta programlarından birine katılmanız gerekir.

Maalesef, Apple cihazları için program şu anda dolu. Ancak bir alan açılıp açılmadığını görmek için Testflight sayfasına göz atmaya değer.

Android’de beta programına katılmak için Google Play’deki WhatsApp Beta sayfasını ziyaret edin. Bilgilerinizi girin. WhatsApp’ın genel sürümünü zaten yüklediyseniz, birkaç saat içinde otomatik olarak beta sürümüne güncellenecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here