Ana sayfa Haber Vivo V21 serisi piyasaya sürüldü! İşte özellikleri ve fiyatı…

Vivo V21 serisi piyasaya sürüldü! İşte özellikleri ve fiyatı…

Malezya'da piyasaya sürülen Vivo V21 Serisi, 27 Nisan'da Hindistan'da da görücüye çıkacak. Peki Vivo V21 akıllı telefon serisinin özellikleri ve fiyatı ne olacak? Vivo V21 serisi ile ilgili tüm detayları haberimizde...

0

Vivo, geçtiğimiz günlerde Malezya’da V21 serisi telefonlarını piyasaya sürdü. Bugün, cihazın ülkede lansman tarihini doğruladı. Ayrıca Moneycontrol tarafından hazırlanan bir rapor, cihazların aynı tarihte Hindistan’da piyasaya sürüleceğini söylüyor.

Vivo Malezya, bir tweet ile Vivo V21 serisinin 27 Nisan’da ülkede piyasaya çıkacağını açıkladı. Benzer şekilde, rapora göre şirket muhtemelen cihazları aynı tarihte Hindistan’da piyasaya sürecek.

Vivo Hindistan, modelleri onaylamazken, şirket serinin Malezya’da Vivo V21 4G, V21 5G ve V21e’yi içereceğini açıkladı. Bir mikro site sayfasında, cihazla birlikte gelen özellikleri zaten ortaya çıkardı.

ASUS ZenFone 8 Mini, Snapdragon 888 ile göründü

VIVO V21 SERİSİ ÖZELLİKLERİ

Malezya’daki Vivo V21 serisinin, önceden su damlası çentikli bir AMOLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Önden bahsetmişken, ön kamerası 44MP kamera sensörü olacak ve iki LED el feneri (OIS) tarafından desteklenecek. Öne bakan çift LED flaşı en son Çin’de Vivo S9 serisi gördük.

Arkada iki renk çeşidi bekleyebiliriz ve bunlardan biri mavi renk seçeneği olacaktır. Üçlü kamera kurulumu, OIS’li 64MP birincil sensöre sahip olacaktır. Bize iQOO 7 ve Vivo X60 cihazlarını hatırlatan kamera düzeni bulunuyor. LED flaşın yanında “AI kamera” ve “1.179-2.4 OIS” yazılıdır.

Başlık altında, Vivo V21 serisinin de son zamanlarda iQOO Z3’te gördüğümüz bellek füzyonuna benzer bir teknoloji olduğu söyleniyor. Burada, tipik olarak 11GB sürüm gibi 8GB RAM işlevine sahip bir cihaz olarak gelmesi bekleniyor. Yani, gecikmeleri azaltmak için ek 3GB RAM efekti sağlanacaktır.

Bununla birlikte, Vivo V21 serisinin daha önce 5G ile Hindistan’a geleceği söylendiğini belirtmekte fayda var. Ancak Moneycontrol’ün raporu 27 Nisan’da yalnızca Vivo V21 modelinin Hindistan’a ineceğini söylüyor. Diğer cihazlar daha sonraki bir tarihte gelecek.

Ek olarak rapor, Vivo V21 selfie kamerasının Otomatik Göz Odaklamasına (AF) sahip olacağını belirtiyor. Otomatik Göz Odağı, nesnenin çerçevenin içinde olduğundan emin olmak için gözlerin hareketini takip eder.

İŞTE FİYATI

Rapor ayrıca akıllı telefonun muhtemelen 335 dolar etiketinin altında bir fiyata perakende satış yapacağını söylüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here