Ana sayfa Haber ViewSonic ColorPro Profesyonel Monitör iF 2021 Tasarım Ödülleri’ni Kazandı!

ViewSonic ColorPro Profesyonel Monitör iF 2021 Tasarım Ödülleri’ni Kazandı!

ViewSonic ColorPro Profesyonel Monitör, Yenilikçi Tasarımı ve Kullanıcı Dostu Özelliği ile 2021 iF Tasarım Ödülü'nü Kazandı

0

ViewSonic Corp., kreatifler için tasarlanan ColorPro Profesyonel Monitörünün 2021 iF Tasarım Ödülü kazandığını duyurdu. ColorPro Profesyonel Monitör, 10.000 giriş arasında öne çıkarken, üstün minimalist tasarımı, gelişmiş kullanıcı deneyimi ve özel ColorProTM Tekerleği ve yerleşik ortam ışığı gibi benzersiz özellikleriyle onurlandırıldı.

ViewSonic Monitör İş Birimi Başkanı Oscar Lin: “ViewSonic, her zaman ürün mükemmelliği ve tasarım ile işlevsellik arasında optimal bir denge için çaba göstermiştir; şirket, monitörleri kendi bakış açılarından yeniden tasarlayabilmeleri için kreatif kişilerle yoğun bir işbirliği yaptı” dedi. Lin, “En yüksek ürün tasarım standartlarına olan bağlılığımızın iF Design Award 2021 tarafından takdir edilmesinden gurur duyuyoruz. Eşsiz renk doğruluğu, kullanıcı merkezli tasarımı ve kullanıcıların harika sanat eserleri yaratmalarına yardımcı olan diğer birçok özelliği ile ColorPro Profesyonel Monitör dünyanın her yerindeki kreatif kişilerin dikkatini çekti” diye ekledi.

Renklerin nakit, kalibrasyonun kral, hassas ve senkronize görsellerin temel olduğu bir dünyada, ColorPro Profesyonel Monitörün ödüllü özellikleri arasında ColorProTM Tekerleği, yerleşik ortam ışığı ve bir gölgeleme başlığı bulunmaktadır. Bunların hepsi biraraya geldiğinde, anında doğru renkler, eksiksiz bir PRO kullanıcı deneyimi, endüstriyel tasarım, donanım ve yazılım entegrasyonu sunar.

ViewSonic ColorPro Monitör Özellikleri

Profesyonel kullanıcılar için özel olarak tasarlanan ViewSonic ColorPro Profesyonel Monitör, en net renk kalibrasyonunu elde etmek için bir renk sensörü görevi gören, özel ColorProTM Tekerleğine sahiptir. Ekranda gösterim (OSD) ayarları için monitördeki çok sayıda düğmeyi ayarlamanın geleneksel yöntemi yerine, ColorProTM Tekerleği, kullanıcılara bir düğmeye basarak veya kadranı çevirerek tüm OSD ayarlarının doğrudan ve kolay kontrolünü sunar. Harici ortam aydınlatmasını en aza indirmek ve renk doğruluğunu sağlamak için monitöre bir gölgeleme başlığı da takılabilmektedir.

Çoğunlukla karanlık oda ortamlarında çalışan profesyonel renk uzmanları ve videografikerler için ColorPro Profesyonel Monitörün arkasına yerleşik bir ortam ışığı yerleştirilerek, gerektiğinde masaüstü çalışma alanı için yeterli aydınlatma sağlar. Dahası, monitörün minimalist ayağı ve şık tasarımı, masaüstünde ekstra alan sağlayarak kullanıcılar için iş verimliliğini daha da artırmaktadır.

ColorPro Profesyonel Monitör, endüstri ve çok sayıda sertifika kuruluşu tarafından geniş çapta kabul görmektedir. İF Tasarım Ödülü’ne ek olarak, bu monitör, olağanüstü renk üretimi sunarak ve Pantone Matching System (PMS) gereksinimlerini en üst düzey renk doğruluğuyla karşılayarak, Pantone onaylı ve Fogra sertifikalıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here