Ana sayfa Donanım Ucuz Tablet Arayanlar İçin Fırsat: Samsung Galaxy Tab A7

Ucuz Tablet Arayanlar İçin Fırsat: Samsung Galaxy Tab A7

0
Ucuz tablet arayanlar

Ucuz tablet arayanlar için büyük bir fırsat ortaya çıktı. Samsung Galaxy Tab A7 modeli, beklentileri çok büyük ölçüde karşılayacak gibi görünüyor. İşte merak edilen bütün detaylar.

Uygun fiyatlı tabletler herkes tarafından en fazla aranan cihazlar olarak görülüyor. Özellikle de Samsung. bu konuda son derece işe yarar çözümler sunuyor. Peki uygun fiyat denilince akla ilk gelen şirket olan Samsung, bu defa nasıl bir tablet üretti? Şirketin Galaxy Tab A7 olarak isimlendirdiği bu cihaz, 10.4 inç büyüklüğünde TFT ekran ile kullanıcıları selamlıyor. 

Ucuz tablet arayanlar için Samsung Galaxy Tab A7 özellikleri

Cihazın ekran özelliklerine baktığımızda 2.000 x 1.200 piksel çözünürlük ilk olarak göze çarpıyor. Ayrıca yüzde 80 gibi bir ekran oranına sahip olması ise hiç de fena değil. Özçekim yapmanızı sağlayan ön kamera ise 5MP çözünürlük kalitesine sahip.

Ucuz tablet arayanlar

Qualcomm’un Snapdragon 662 işlemci gücü ise öne çıkan bir diğer detay olarak karşımızda. Diğer tabletlerle kıyaslandığında, bu model aslında hiç fena sayılmaz. Ayrıca 3 GB RAM ve 32 GB depolama gibi özellikler, onu tanımlayan başka detaylar arasında yer alıyor. 

Tabletlerde genellikle batarya sorunu yaşanabiliyor. 7.040 mAh kapasiteli bir batarya ise böyle bir sorunu neredeyse sıfıra kadar indirebilir. Sizce bu tür özelliklere sahip bir cihaz kullanıcıları tatmin edebilir mi? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

NVIDIA, Nvidia Reflex ile Game Ready Driver 456.55’i yayınladı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here