Ana sayfa Haber Ücretli Tweet Sert Tepki Aldı: İşte Merak Edilenler

Ücretli Tweet Sert Tepki Aldı: İşte Merak Edilenler

0
ücretli tweet sert

Twitter tarafından bir süredir yapılmak istenen ücretli tweet sert tepki aldı. Hadi gelin konuyla alakalı bütün detaylara birlikte göz atalım.

Twitter üzerinden verilen bütün hizmetler bugüne kadar ücretsizdi. Konuyla alakalı tek bir lira dahi alınmadı. Şimdi ise yeni kararlar eşinde olan bu sosyal medya devi sert tepki alıyor. Analist günü etkinliğinde yapılan konuşmalar bu sert tepkiyi ortaya koydu.

Öncelikle Telegram ve WhatsApp gruplarından yapılan ücretli yayınları anlatmak gerekiyor. WhatsApp ya da Telegram üzerinden bazen gruplara katıldığınızda ücret vermeniz gerekiyor. Ücretli bir şekilde grupta kalacağınız için bunu devam ettirmeniz şart.

Ücretli tweet sert yanıtlara neden olacak

İçerik üreticilerine para kazandırmak isteyen Twitter yeni bir kararın eşiğinde. Firma tarafından alınacak bu karar ile birlikte herkesin belli miktarlarda para kazanması amaçlanıyor. Ancak bu iş tahmin edildiği kadar kolay olmayacak.

ücretli tweet sert tepki

Sosyal medya üzerinden tepkilerini dile getiren kullanıcılar bunun doğru olmadığını ifade ediyor. Hatta yeni sistem ile birlikte zenginlerin daha zengin fakirlerin ise aynı kalacağı söyleniyor.

Twitter diğer sosyal medya platformlarının aksine belirli bir düşüncesi olan kuruluşlar arasında yer alıyor. Bu nedenle insanların platforma bakış açısı diğerlerine göre biraz daha farklı. Peki sizce böyle bir şey kabul edilebilir mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here