Ana sayfa Haber Ubisoft Trials Rising oyununu ücretsiz yaptı

Ubisoft Trials Rising oyununu ücretsiz yaptı

Ubisoft, yeni yıl kampanyasında her gün bir oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor. Bugünkü ücretsiz oyun ise Trials Rising. İşte oyunu ücretsiz olarak indirip, oynamak için yapmanız gerekenler...

0

Ubisoft, her gün tüm kullanıcılara yalnızca 24 saat açık kalacak Mutlu Bayramlar promosyonuna devam ediyor. Şirket bu sefer Trials Rising oyununu bedelsiz olarak kullanıcılara sundu. Ubisoft Trials Rising oyunundan birkaç gün önce Starlink: Battle for Atlas’ı ücretsiz indirmenize izin vermişti.

Ubisoft’un motokros serisinin en sonuncusu olan Trials Rising, bu hafta her gün farklı oyunlar veya oyun içi öğeler sunan ‘Mutlu Bayramlar’ promosyonunda bugün ücretsiz. Rising, önerilmesi biraz zor bir oyun. İlk yayınlandığında, agresif para kazanması için birçok haklı eleştiri aldı. İlerlemek için acımasız isteğe bağlı sözleşmeleri tamamlamanıza odaklandı. Bu oldukça utanç verici çünkü bir tüm bunların altında gizli iyi bir oyun. Yeni başlayanlar için uygun hissetmek için sürücünüzü nasıl kontrol edeceğinize dair yeterince bir giriş sağlar. Pistlerin zorluğu, serinin bilindiği gibi, tatmin edici seviyeden hiçbir şekilde-hayır-oh-tanrım-sinir bozucu seviyelere kadar değişir.

Twitch Kasım’da platform tarihinin en çok izlenilen ayını yaşadı

TRIALS RISING UBISOFT ARACILIĞIYLA 18 ARALIK’A KADAR ÜCRETSİZ

Oyunu talep etmek için ‘Mutlu Bayramlar’ promosyon web sitesini ziyaret edin. Ardından Ubisoft hesabınızla oturum açın. Trials Rising, TSİ 18 Aralık 18:30’a kadar geçerli olacak. Son bir ücretsiz hediye ile değiştirilecek.

Destanın bu bölümünü koleksiyonunuza sonsuza kadar eklemek için almanız sadece bir dakikanızı alacaktır. Bu yüzden artık mevcut olmadan bu fırsatı kaçırmayın.

Trials Rising’de, sonuna ulaşmak için aracınızla atlama ve akrobasi yapmaktan vazgeçmeyeceğiniz en çılgın ve engellerle dolu bir dizi seviyeden geçmek için motosikletlere geri döneceksiniz. Bu sefer farklı ekranlar sizi Paris’ten Çin’e dünyanın her yerine götürecek.

Şubat 2019’da piyasaya sürülen Trials serisinin en son girişi, yarış ve platformu karıştırarak olağan seri mekaniklerini ele alıyor. Programda: daha gelişmiş bir çok oyunculu boyuta sahip yeni oyun modları, parkurlar ve ortamlar mevcut.

Oyunu indirmek için yapmanız gerekenler şunlardır:

– Yarışma web sitesini ziyaret edin.
– PC düğmesine tıklayın.
– Ubisoft Connect hesabınıza bağlı e-postayı kaydedin veya girin.
– Kitaplığınıza aktarılacak hediyeyi kullanın.

Ubisoft’un büyük çantasının içine sakladığı diğer inanılmaz hediyelerin ne olacağını öğrenmek için bizi izlemeye devam edin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here