Ana sayfa Haber Ubisoft, Rainbow Six Quarantine’nın adını değiştirdi

Ubisoft, Rainbow Six Quarantine’nın adını değiştirdi

Ubisoft, oldukça açık nedenlerle Rainbow Six Quarantine'i yeniden adlandırdı. Hoşçakal Quarantine... Merhaba, Extraction.

0

Ubisoft, yaklaşmakta olan ortak nişancı oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine’in markasını Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction olarak değiştirdiğini duyurdu. Yayıncı, değişikliği E3 2021’de planlanan varlığından önce yeni bir teaser fragmanıyla duyurdu. Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction’ın 2021’de piyasaya çıkması bekleniyor.

Ubisoft, Pazartesi günü oyun hakkında daha fazla bilgi verdi. Ayrıca bir teaser fragmanı yayınladı ve bu fragman oldukça korkutucu görünüyor.


İlginizi Çekebilir: Rainbow Six Quarantine oynanışı sızdırıldı


UBISOFT OYUNU RAINBOW SIX EXTRACTION İLE İLGİLİ BAZI BİLGİLER

Rainbow Six Extraction’da, uğursuz bir parazit bir bilim laboratuvarını tamamen ele geçirdi. Genel olarak, bilim adamları muhtemelen laboratuvarlardaki uğursuz canavarları incelemeyi bırakmalıdır. Çünkü kesinlikle bu hiçbir zaman iyi gitmez. Bu, Rainbow Six Siege’in temeline dayanan, ancak PvP savaşına odaklanmayan bir taktik kooperatif nişancı oyunudur.

Extraction, oyunun adıdır. Kelimenin tam anlamıyla ama aynı zamanda oyun anlamında. Oynanışın önemli bir noktası, ne zaman ileri atılıp laboratuvarın daha derinlerine inmeye çalışılacağı olacaktır. Ayrıca ne zaman kayıplarınızı kesip tüm uzuvlarınız bağlıyken kaçmanız gerektiği olacaktır. Bir diğer önemli tema, hayatta kalanların laboratuvardan çıkarılmasının odak noktası olacağını öne süren “kimseyi geride bırakmamak”tır.

YENİ OYUN NE ZAMAN TANITILACAK?

Rainbow Six Quarantine ilk olarak E3 2019’da gösterime çıktı. Oyun “geliştirme süresini artırmak” için öteledi. 2020, koronavirüs pandemisinin yılı olduğundan ve birçok insan karantinaya alınmaya zorlandığından, adın değişmesi kaçınılmazdı. Şimdi oyunun yeni adı resmileşti. Ancak Ubisoft, adın değiştirilmesinin nedeninin bu olduğunu doğrulamadı. Ubisoft Forward, E3 2021’e Türkiye Saati İle saat 21.00’de başlayacak. 12 Haziran’da Watch Dogs: Legion’ın lansman sonrası genişletmeleri gibi oyunlara yön verecek.

Ubisoft’un bu takvim yılı için planlanan en büyük projeleri arasında 2021’in sonlarında müsaitlik olduğunu duymamıza rağmen, Ubisoft henüz Rainbow Six Extraction için müsaitlik hakkında konuşmadı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here