Ana sayfa Haber Ubisoft oyunu Ghost Recon Breakpoint oyunundan vazgeçmiyor

Ubisoft oyunu Ghost Recon Breakpoint oyunundan vazgeçmiyor

Ghost Recon Breakpoint, 2021 boyunca güncellemeler alacak. Ubisoft, sorunlu kooperatif nişancı oyunundan henüz vazgeçmiyor.

0

Ubisoft geçtiğimiz günlerde Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyununun bu yıl içinde yeni içerik alacağını doğruladı. Yeni eklemeler, oyuncu geri bildirimlerine dayalı içeriğin yanı sıra “birkaç sürpriz” de içerecek. Ghost Recon Breakpoint’in 2019 sonbaharındaki lansmanı iyi bir başlangıç ​​yapmadı. Yapay zeka takım arkadaşları gibi çeşitli performans sorunları ve eksik özellikler, taktik oyunun ilk sunumunu çevreleyen eleştirilerin merkezinde yer aldı. Breakpoint’in korkunç mikro aktarımları yalnızca işleri daha da kötüleştirdi. Ancak geliştirici Ubisoft Paris geçen yılı geçirdi. Genel deneyimi iyileştirmek için değişiklik yaptı.

PS Plus Mart 2021 ücretsiz oyunları açıklandı: Final Fantasy VII Remake bombası…

Ghost Experience, en son Ghost Son girişindeki daha dönüştürücü güncellemeler arasında sayıldı. Mart 2020’de piyasaya sürüldükten sonra bu özel güncelleme, oyuncuların ‘Düzenli’ ve ‘Sürükleyici’ modlar arasında seçim yapmasına izin verdi. İkincisi teçhizat seviyelerini kaldırdı. Gerçekçi ganimetler eklendi ve daha sağlam taktik ayarlar getirdi. Lansman sonrası güncellemeler, diğer serilerden de karakterleri ekledi. Örneğin, Splinter Cell’den Sam Fisher, geçen baharda Ghosts for the Deep State macerasına katıldı. Bu yılın başlarında, üç Rainbow Six Siege operatörü – Ash, Finka ve Thatcher – Breakpoint için Amber Harabesi Operasyonu’nda göründü. Artık oyuncular, yıl boyunca Aurora’ya geri dönmek için daha da fazla neden bekleyebilirler.

UBISOFT GHOST RECON BREAKPOINT İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Resmi Ghost Recon hesabındaki bir Twitter gönderisinde Ubisoft, “2021 boyunca Ghost Recon Breakpoint’e yeni içerik getirme” planlarını duyurdu. Açıklamaya göre, gelecekteki eklemeler, oyuncu geri bildirimlerinden ilham alacak. Ubisoft Paris’teki geliştirme ekibi de bu yıl boyunca “birkaç sürpriz” sunmayı planlıyor. Sürüm ayrıntıları ve diğer bilinmesi gereken ayrıntılar şu anda gizli kalsa da, hayranlar geliştiricinin önümüzdeki haftalarda bir içerik yol haritasını paylaşmasını bekleyebilir.

Bu üstünkörü planlar, geliştiricilerin geçmişte söyledikleriyle uyumludur. Ghost Recon Breakpoint, yıllarca oynanabilir olacak. Güncellemeler ve yeni içeriklerle devam eden destek, şüphesiz oyuncuların uzun vadeli yatırım yapmasını sağlamanın en iyi yoludur, ancak şu anda yaklaşan eklemelerin oyuncu tabanını olumlu yönde etkileyecek kadar ilginç olup olmayacağını bilmenin bir yolu yoktur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here