Ana sayfa Haber Ubisoft oyunu Assassin’s Creed yeni ismini arıyor!

Ubisoft oyunu Assassin’s Creed yeni ismini arıyor!

Ubisoft'un bir sonraki Assassin's Creed için seçebileceği pek çok yer ve dönem var. Oyunun adının ne olmasıyla ilgili ortaya atılan birçok isim de bulunuyor. Ancak aşağıda yer alan isimlerin oyunun yeni isimleri arasında asla olmayacağı belirtildi.

0

Ubisoft bir sonraki Assassin’s Creed oyununun ayarı ve unvanı hakkında birçok söylenti var, ancak şirketin aşağıda listelenen kurgusal başlıklardan birini seçerek oyuncuları şaşırtacağı şüpheli.

Assassin’s Creed oyunları geçmişte devam filmleri için çeşitli farklı başlık formatlarına sahipti ve şu anda geliştiricilerin Black Flag ve Assassin’s Creed Unity tarafından oluşturulan geleneksel altyazı formatına sadık kalıp kalmayacağı henüz belli değil. Assassin’s Creed franchise’ı veya bir Assassin’s Creed 5 ile sayısal başlıklara geri dönüp dönmeyeceği herkesin merakla beklediği bir konu…

Rainbow Six Parasite’in oynanış videosu sızdırıldı

Bu belirsizliğe rağmen ve Ubisoft’un Assassin’s Creed’in son sürümlerinin büyük bir kısmı için altyazılarla sıkıştığı göz önüne alındığında, 2021’de piyasaya sürülsün ya da sürülmesin (veya birçok söylentinin önerdiği gibi, 2022) yeni Assassin’s Creed oyununun aşağıdakileri takip etmesi muhtemeldir. Herhangi bir Assassin’s Creed oyununun adı genellikle bir şekilde arsa veya girişin ayarıyla ilgili olduğundan, bu birçok seçeneğe izin verir.

Feodal Japonya’da geçen bir Assassin’s Creed oyunundan, birden fazla zaman çizelgesi ve konumu kapsayan bir oyuna kadar, Assassin’s Creed’in bir sonraki girişinin yeri hakkındaki söylentiler her yerde yayıldı. Assassin’s Creed serisinin en güzel yanlarından biri (en azından geliştirme ve yayınlama açısından), yaratıcıların hikayeyi tarihteki herhangi bir noktaya ne kadar kolay sığdırabileceğidir. Doğal olarak bu isimler, potansiyel yeni Assassin’s Creed için birçok seçenekle sonuçlanır.

Assassin’s Creed’ 2021 (veya 2022) Adı muhtemelen bunlar olmayacak

Aşağıda, muhtemelen Ubisoft tarafından asla kullanılmayacak, ancak çok kolay bir şekilde kullanılabilecek olası Assassin’s Creed yeni oyun adlarının bir listesi bulunmaktadır.

– Assassin’s Creed Animus
– Assassin’s Creed Neanderthal
– Assassin’s Creed Alchemy
– Assassin’s Creed Ramparts
– Assassin’s Creed Institution
– Assassin’s Creed Armaments
– Assassin’s Creed Bloodshed
– Assassin’s Creed Contention
– Assassin’s Creed White Flag
– Assassin’s Creed Hostilities
– Assassin’s Creed Supremacy
– Assassin’s Creed Arcadia
– Assassin’s Creed Rally
– Assassin’s Creed Inhabitation
– Assassin’s Creed Masked Warfare
– Assassin’s Creed Heaven
– Assassin’s Creed Antiquity
– Assassin’s Creed Subjugation
– Assassin’s Creed Omega
– Assassin’s Creed Ascendancy
– Assassin’s Creed Dominion
– Assassin’s Creed Attribution
– Assassin’s Creed Detestation
– Assassin’s Creed Veiled Shadows
– Assassin’s Creed Repulsion
– Assassin’s Creed Parable
– Assassin’s Creed Precursor
– Assassin’s Creed Miles High
– Assassin’s Creed Worship
– Assassin’s Creed Delusion
– Assassin’s Creed Allegory

Assassin’s Creed oyunlarının en son üçlemesiyle Ubisoft, seriyi uzun süredir, hayranları için karışık bir çanta olduğu kanıtlanmış daha RPG benzeri bir türe taşıma taahhüdünü gösterdi. Assassin’s Creed Origins’in gizli kılıcın tek vuruşta öldürme yönünü ortadan kaldırması gibi şeyler, açık kollarla alınan değişiklikler değildi. Ancak Assassin’s Creed Valhalla’nın yerleşimlere odaklanması (serinin uzun süredir ihmal edilen bir kısmı Assassin’s Creed’e geri dönüyor.) çoğu kişi tarafından beğenildi. Yeni Assassin’s Creed adı ne olursa olsun, 2021’de (veya 2022’de) sona eriyor, ancak muhtemelen yukarıda bahsedilen başlıkların hiçbiri olarak adlandırılmayacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here