Ana sayfa Haber TP-Link Ürünleri D&R Mağazalarında

TP-Link Ürünleri D&R Mağazalarında

Tüketicilerin ürünlerine her yerden, kolayca erişebilmesini hedefleyen ve çok geniş bir dağıtım ağına sahip olan TP-Link, D&R mağazalarıyla da çalışmaya başladı. Tüketiciler D&R mağazalarından ve web sitesinden TP-Link’in en çok tercih edilen ürünlerini satın alabiliyorlar.

0

TP-Link, Türkiye’de son derece yaygın bir dağıtım ağına sahip. Hem bayi, hem mağaza ve online satış kanalları ile Türkiye’nin her yerinde TP-Link ürünlerine kolayca ulaşabiliyor ve şirket dağıtım kanalını sürekli genişletiyor. Son olarak TP-Link ürünleri satış noktalarına D&R mağazaları da eklendi. Artık D&R mağazalarında ve web sitesinde TP-Link’in en çok tercih edilen ürünleri yer alıyor.

Daha Erişilebilir TP-Link

TP-Link ürünlerinin her açıdan kolay ulaşılabilir olmasını hedeflediklerini söyleyen TP-Link Perakende Kanal Satış Müdürü Mert Çataloğlu, “Tüketiciler TP-Link ürünlerini her yerde bulabilmeliler. Bu nedenle tüm teknoloji mağazalarıyla, online satış kanallarıyla ve Türkiye’nin her bölgesinde yer alan binlerce bilgisayar bayisi ile çalışıyoruz. Bu geniş dağıtım ağımıza şimdi D&R mağazalarını da ekledik” diyor. D&R mağazalarının kitaptan müziğe, hediyelik eşyadan kırtasiyeye ve elektronik ürünlere değin çok geniş yelpazede ürün sunduğunu ve kalitesi, bilinirliliği ile faaliyet gösterdiği alanda çok güçlü bir marka olduğunu vurgulayan Çataloğlu, “TP-Link de kendi alanında çok güçlü bir marka. Bu iki güçlü markanın işbirliğinden en çok tüketiciler yararlanacak. Kitap ya da kırtasiye ihtiyacı için gittiği D&R’dan evin WiFi sorununa çözüm olan ürünleri de bulabilmek, tüketicilerin avantajına olacak” diyor.

İlk aşamada D&R mağazalarında tüketicilerin en çok ihtiyaç duydukları ağ ürünleri ve çok tercih edilen modeller yer alacak. Modem, Deco mesh WiFi sistemleri, WiFi menzil artırıcılar ve taşınabilir mobil WiFi yönlendiriciler D&R mağazalarında yer alan ürünler. Zaman içinde ürün ve model çeşidini artırmayı hedeflediklerini dile getiren Çataloğlu, “Bu bir başlangıç Hem D&R ile işbirliğimizi güçlendirerek ürün çeşidimizi artıracağız hem de D&R örneğinde olduğu gibi farklı konsepte sahip mağazaları dağıtım kanalımıza katacağız. Tüketiciler artık her noktada TP-Link ürünlerini görüp, satın alabilecek” diyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here