Ana sayfa Haber Total War: Rome Remastered Nisan ayında çıkıyor

Total War: Rome Remastered Nisan ayında çıkıyor

Total War: Rome Remastered, 4 ile geliyor. Feral Interactive, bu baharda Creative Assembly’nin strateji klasiğini geri getiriyor.

0

Sega ve Creative Assembly, 2004’ün Total War: Rome oyununu önümüzdeki ay yeniden düzenlenmiş biçimde Total War: Rome Remastered olarak yeniden yayınlıyor. Artık Total War: Rome Remastered olarak bilinen güncellenmiş strateji oyunu, 29 Nisan’da Linux, Mac ve Windows PC için 4K görseller, elden geçirilmiş karakter modelleri, platformlar arası çok oyunculu, yeni oyun içeriği ve daha fazlasını sunacak.

Monster Hunter Rise oyununa başlamadan önce bilmeniz gereken 10 şey

Total War: Rome, Creative Assembly’nin uzun süredir devam eden askeri strateji oyunları serisinin üçüncü oyunudur. Serinin en iyilerinden biri (ve aynı zamanda tüm zamanların en iyi strateji oyunlarından biri) olarak takdir edilmektedir. Yeniden düzenlenen sürüm, orijinal oyun içeriğini, Barbarian Invasion ve Alexander genişlemelerini ve daha önce oynanamayan 16 fraksiyonu içerecek.

Geliştirici Feral Interactive, projede Sega ve Creative Assembly ile işbirliği yapıyor. Sega bir haber bülteninde, remaster’ların “tam 4K görseller, ultra yüksek çözünürlük ile elden geçirilmiş ortam, savaş alanı ve karakter modelleri için yerel destek” içereceğini söyledi.

Sega tarafından ayrıntılandırılan Total War: Rome Remastered’ın diğer özellikleri şunlardır:

Yeni Oyun İçeriği: Orijinal 22’nin üstünde oynamak için daha önce oynanamayan 16 grupla yeni cephelerde savaş açın. Harita üzerinde kazançlı ticaret ağları kurmak, rakip tüccarları satın almak ve imparatorluğunuzun ekonomik gücüne sahip çıkmak için yeni tüccar ajanlarını görevlere gönderin.

Modernleştirilmiş Özellikler: Oyuncular, savaş sırasında taktik harita gibi yeni özelliklerin yanı sıra harekat modundaki ısı haritaları ve simge katmanları ile her zamankinden daha fazla kontrol uygulayabilirler. Yenilenmiş bir diplomasi sistemi, oyun boyunca daha geniş kamera yakınlaştırma seviyeleri ve harekat haritasında kamera döndürme gibi mevcut mekanikler de iyileştirildi.

İyileştirilmiş Yardım Sistemleri: Yeniden tasarlanmış bir öğretici, yeni bir oyun içi Wiki, kapsamlı tavsiyeler ve araç ipuçları ile renk körü oyuncular için geliştirilmiş erişilebilirlik dahil olmak üzere geliştirilmiş bir destek paketi eklendi.

Çok Oyunculu Çapraz Platform: Oyuncular, Total War serisinde bir ilk olan Windows, macOS ve Linux arasında çapraz platformlu PVP çok oyunculu modun keyfini çıkarabilirler.

Tam Orijinal İçerik: Total War: Rome Remastered, Barbarian Invasion ve Alexander genişletmeleri muhteşem yeni ayrıntılar içerir. Oyuncular ayrıca orijinal Rome: Total War Collection’a (yalnızca Windows’ta oynanabilir) erişim elde edecekler.

Total War: Rome Remastered, Steam, Creative Assembly’nin Rome Remastered Store ve Feral Interactive’in Feral Store’undan 29,99 dolar karşılığında ön sipariş verilebilir. Steam’deki mevcut Total War: Rome sahipleri remaster’ı 31 Mayıs’a kadar % 50 indirimli alabilirler. Oyunun resmi SSS’ine göre, oyun 29 Nisan’da piyasaya sürüldükten birkaç hafta sonra Mac App Store’dan satışa sunulacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here