Ana sayfa Haber The Witcher, GOG Galaxy ile ücretsiz

The Witcher, GOG Galaxy ile ücretsiz

GOG Galaxy istemcisini indirerek veya güncelleyerek The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut'a ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

0

GOG Galaxy istemcisini indirerek veya güncelleyerek The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut’a ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. The Witcher şimdi 13 yaşında ve CD Projekt muhtemelen The Witcher oyununu daha önce yaklaşık bin kez bedava vermişti. Ancak hala oynamadıysanız ve bir nedenden ötürü yine de oynamak istiyorsanız, işte başka bir çekim. Oyun artık GOG Galaxy aracılığıyla herkes için ücretsiz.

Bunu elde etmek için, GOG Galaxy istemcisini yüklemeniz veya güncellemeniz ve ardından “En Son” görünümü seçmeniz gerekir. Halihazırda The Witcher Enhanced Edition Director’s Cut’a sahip değilseniz, sayfanın üst kısmında bir afiş görmelisiniz. Çekiliş düğmesine tıkladığınızda oyun hesabınızda görünecektir.

Cyberpunk 2077 müjdeyi verdi! PS5 ve Xbox Series X…

İlginç bir şekilde, bazı kullanıcılar oyunun GOG web sitesi üzerinden değil, yalnızca Galaxy istemcisi üzerinden talep edilebileceği gerçeğinden çok memnun değiller. Biri, “Bu, GOG’un insanları, taşınır olmayan berbat ‘isteğe bağlı’ casus yazılım DRM istemcisini kurmaya ve aynı anda Galaxy dışı kullanıcılara ikinci sınıf vatandaşlar gibi davranmaya agresif bir şekilde itmesinin bir başka örneği” diye yazdı.

Bir diğeri, “Gezegende, Büyük Pazarlama Algoritması kültüne ebediyen hayati istatistiklerinizi elden çıkarmak zorunda kalmadan, bir ürün karşılığında yalnızca para verebileceğiniz herhangi bir yer kaldı mı?” dedi.

Diğerleri daha dengeli bir bakış açısına sahip olsa da, Galaxy’nin oyunu başlatması veya çalıştırması gerekmediğine dikkat çekiyor. Oyunu yükleyebilir, oyunu talep edebilir ve sonra istemciyi terk edebilirsiniz. GOG’un aslında hiç de olası olmadığını DRM’ye karşı uzun süredir devam eden duruşunu terk ediyor. Çünkü Steam’e karşı sahip olduğu en büyük avantaj bu.

GOG GALAXY DİĞER PLATFORMLARA GÖRE İYİ ÇALIŞIYOR

Galaxy istemcisinin oldukça iyi olduğu belirtiliyor. Sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve Steam, Origin, Epic ve geri kalan her şeyi tek bir çatı altında toplamak için iyi bir iş çıkarıyor. Başarılar ve arkadaş listeleri için entegre desteğe sahip büyük, çok mağazalı dijital koleksiyonlar için bir organizasyon aracı olarak, çok iyi çalıştığı görülüyor.

Ancak konuya geri dönelim. Bazı alışılmadık dövüş mekaniklerine sahip 13 yaşındaki bir RPG’ye çok fazla ilgi duymasanız bile – ve bu noktada, üçlemedeki ilk iki oyunu atlamak için iyi bir neden var. her şeyde yenisiniz — bonus içerik onu değerli bir alım haline getiriyor. Oyunun yanı sıra, Enhanced Edition Director Cut ayrıca film müziği ve “The Witcher’dan ilham alan müzik”, oyun dünyası haritaları ve diğer eğlenceli şeyleri içerir. Tek başına müzik giriş fiyatına değer, özellikle de bu fiyat “hiçbir şey” olmadığı için.

GOG’un Galaxy istemcisi aracılığıyla The Witcher Enhanced Edition Direktörleri’nin hediyesi süresiz olarak satışa sunulacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here