Ana sayfa Haber The Forest devam oyunu Sons Of The Forest geliyor

The Forest devam oyunu Sons Of The Forest geliyor

The Forest oyununun devamı Sons of the Forest 2021'de geliyor. Harika bir şekilde korkunç görünüyor.

0

Geliştirici Endnight Games, Sons of the Forest için yeni bir fragman paylaştı ve oyunun 2021’de piyasaya çıkacağını ortaya koydu. Bu oyun Aralık 2019’da duyuruldu ve 2018’deki The Forest’ın devamı niteliğindedir.

Endnight Games oyunu, hakkında pek bir şey bilinmemekle birlikte, bir devamı olarak, muhtemelen selefine çok benzeyen bir açık dünya hayatta kalma korku oyunu. İlk oyunun ve devam filminin önceki fragmanının hikaye yönlerini inceleyen ve tahmin eden hayranlar, bu sefer baş kahramanın The Forest’da görünen Timmy olabileceğine inanıyor. Yarımada denen bir bölge hakkında daha fazla araştırma yaptı. Oyun yeri olabilecek “Site 2” olarak adlandırdığı başka bir ada keşfetti.

Epic Games bugün Inside oyununu ücretsiz yaptı

OYUN MÜKEMMEL GRAFİKLER SUNUYOR

The Forest’ın devam oyunu fragmanı çoğunlukla yalnızca birinci şahıs oynanışa ve mükemmel grafiklere bir bakış sunuyor. Kahraman, adanın etrafında odun keserek ve farklı türde canavarlarla savaşıyor. Kişi ayrıca bir maske bulur ve yol boyunca bazı ürkütücü insansılarla karşılaşır.

The Forest ilk kez 2014’te erken erişime girdi. 2018’de sonunda tamamen kullanıma sunuldu. Endnight Games, VR desteği de dahil olmak üzere yamalamaya devam etti. Yıllar geçmesine rağmen hala en iyi hayatta kalma oyunlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Oyun Steam Kış İndirimi’nde yarı fiyatına düştü.

SONS OF THE FOREST SADECE PC VE PS4’TE

Sons of the Forest şu anda 2021’de bir bilgisayar lansmanı için planlanıyor. The Forest, PlayStation 4’te de piyasaya sürülürken, Endnight Games şu anda herhangi bir ek platform taahhüt etmedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here