Ana sayfa Haber Tesla İle Yarışan Taşıt, Zero’nun Yeni Elektrikli Motorsikleti

Tesla İle Yarışan Taşıt, Zero’nun Yeni Elektrikli Motorsikleti

0

Kaliforniya merkezli Zero Motorcycles, Pazartesi günü Manhattan’ın merkezindeki bir etkinlikte en yeni elektrikli bisikleti olan SR / F’nin startını verdi.

13 yıllık tarihindeki bu en yeni motorsikleti, renkli dijital gösterge tablosu, yenilenmiş mobil uygulaması ve 110 beygir gücünde ve 200 mil uzunluğunda sürüş keyfi sunuyor.

Zero, Gelişmiş Bir Deneyim Sunuyor

Zero, 2006’dan beri elektrikli motosikletler üretiyor ve bu deneyim birçok yerde gösteriliyor. Ama işin en önemli kısmını, firmanın geleceğin motorsikletlerini inşa etmesi oluşturuyor.

Gerçekten eksik olan tek şey motor gürültüsü ve hızlıca yakıt ikmali yapabilme yeteneğidir (hızlı şarjda bile). Şirketin motosikletlerinin eksik olduğunu düşünülen şeyler; sağlam bir akıllı telefon uygulaması ve daha zahmetli bir dijital ekran.

SR / F, sürüşlerini takip etmeye ve paylaşmaya olanak tanıyan yeni bir uygulama, zamanlanmış şarj etme ve dijital çarkı kişiselleştirme yeteneği sunacak. Uzakta olduğunuzda bisikletin durumunu kontrol etmenize ve şarj işlemi bittiğinde veya birileri kurcalıyorsa gibi şeyler için uyarılar almanıza olanak tanır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here