Ana sayfa Donanım Tesla Hisseleri Büyük Düşüş Yaşadı

Tesla Hisseleri Büyük Düşüş Yaşadı

0
Tesla ilginç yeni modeller
Ukraine, Kiev, September 14, 2017: Electric car Tesla on a country road, photo Tesla in the evening at sunset

Herkesin en gözde hisselerinden olan Tesla hisseleri düşüş yaşadı. Şirketin özellikle de bu süreçte araç satışlarında kısıtlama görmesi bunun en büyük nedenlerinden birisi. İşte Tesla hisseleri ile ilgili ayrıntılı haberimizin detayları.

Tesla şirketinin şu andaki mevcut hisseleri 720 dolar civarında. Bu rakam 800 dolar sayılarına kadar çıkıp daha sonra geri dönebiliyor. Şirketin hisseleri ile ilgili son dönemlerde bazı kayıtlar mevcut. Bundaki en önemli etkenlerden birisinin de Koronavirüs süreci olduğu düşünülüyor.

Tesla piyasaya genel olarak güven veriyor

Elon Musk tarafından yapılan çalışmalarda genellikle Tesla araçlarının son derece güvenli olmasına büyük özen gösteriliyor. Böylece insanların kaza yapmadan günlük hayatlarına devam etmesi amaçlanıyor.

Onun bu amacı hedefine ulaşıyor gibi görünüyor. Şu anda dünyanın en güvenli araçlarından bir tanesinin Tesla olduğunu söyleyebiliriz. Hatta birçok kişi dünyanın en güvenli araçları olduğunu bile söylüyor. Kaza yapma ihtimali sıfıra yakın olması da burada önemli bir etken.

Tüm bu pozitif etkilere rağmen şirketin hisseleri düşüşten bir türlü kurtulamıyor. Özellikle de bu düşüş son günlerde iyice hızlanmaya başladı. Sizce Tesla daha fazla düşecek mi? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here