Ana sayfa Sektör Haberleri Tech Data, Oracle ile Türkiye’de Dağıtım Anlaşması İmzaladı

Tech Data, Oracle ile Türkiye’de Dağıtım Anlaşması İmzaladı

Anlaşma dahilinde Oracle’ın tüm ürün ve çözümlerinin dağıtımı Türkiye’de Tech Data tarafından yapılacak.

0
Tech Data ve Oracle dağıtım anlaşması

26 Eylül 2019 tarihinde düzenlenen lansman toplantısında Tech Data ile Oracle’ın işbirliği müşteri ve iş ortaklarına duyuruldu. Tech Data ile Oracle arasında imzalanan işbirliği anlaşması dahilinde Tech Data; Oracle Applications, Cloud Platform (PAAS), Cloud Infrastructure (IaaS), Industry Solutions, Middleware, Database, IT Infrastructure çözümleri, Cloud at Customer ürün grubu, Engineered Systems, Server&Storage ve ODA ürün portföyü dahil olmak üzere tüm Oracle çözümlerinin Türkiye’de dağıtımı ve satışını gerçekleştirebilecek.

Oracle – Al Patel

Toplantıda görüşlerini aldığımız Oracle EMEA Bölgesi Katma Değerli Distribütörlerden Sorumlu Kıdemli Direktörü Al Patel: “Tech Data’nın sahip olduğu küresel satış gücü, kendini ispatlamış güçlü bir iş ortağı çözümü sayesinde bizim daha fazla pazara ve müşteriye çok daha hızlı ve verimli bir şekilde ulaşabilmemize olanak tanıyor. İmzaladığımız bu işbirliği anlaşması ile Türkiye’de hayata geçirdiğimiz bu ortaklığın başarıyla sonuçlanacağından eminiz.” diyerek anlaşmanın önemini vurguladı.

Oracle CAT & GCMM Bölgesi Katma Değeli Distribütörlerden Sorumlu Kıdemli Yöneticisi Hülya Yılmaz, “Tech Data Türkiye’nin gücü ve uzmanlığıyla ilişkilerimizi geliştirmekten ve daha öteye taşımaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Bu anlaşma, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize daha fazla teknoloji seçeneği sunmamıza olanak tanırken pazardaki varlığımızı daha da güçlendirmemizi ve genişletmemizi sağlayacak” dedi.

Tech Data Türkiye Genel Müdürü Behçet Yumrukçallı

Tech Data’nın kanal iş ortaklarına gerekli tüm katma değerli hizmetleri sağlayarak uzun yıllardır Avrupa’da Oracle ürünlerinin dağıtımı görevini üstlendiğini belirten Tech Data Türkiye Genel Müdürü Behçet Yumrukçallı konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bu anlaşma, Tech Data’nın müşterilerine sunduğu hizmetleri ve desteği geliştirebileceği ve hissedarları için karlı bir şekilde büyümeye devam edebileceği teknoloji alanında ve çeşitli coğrafyalarda seçici iş ortaklıkları kurarak katma değerli işlerini büyütme stratejisinin çok önemli bir kanıtıdır. Türkiye dahil olmak üzere Oracle ile olan ilişkilerimizin genişlemesi özellikle yeni nesil çözümler alanında pazarı büyütme konusunda bize olağanüstü bir enerji sağlayacak.”

Tech Data ve Oracle işbirliği

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here