Ana sayfa Mobil Tatildeki ihtiyacınız: Tablet Artes D9705

Tatildeki ihtiyacınız: Tablet Artes D9705

0

Tatilde bir yandan popüler dizileri takip edip, sosyal ağlarda maceralarınızı paylaşmak mı istiyorsunuz?

Şehrin yoğun temposundan bıkan metropol insanları, her fırsatı tatile çeviriyor. Bayram ve hafta sonları büyük şehirlere yakın kaçamak mekânlarda yeni maceralar haline geliyor.
Modern aileler için tatil anında bile İnternet ve teknoloji gerekli. Sosyal ağlardan günlük gündemi takip ederken, yaşadıklarınızı arkadaşlarınızla paylaşmanız, takip ettiğiniz dizilerin yeni bölümlerini kaçırmamanız için yanınızda bilgisayar taşımınıza gerek yok.
 

Artes “in en ince ürünlerinden D9705 tüm ailenize yetecek özelliklere sahip. Evin çalışan bireyleri, Android 4,1 (Jelly Bean) sayesinde iş için gerekli tüm uygulamaları tabletlerinde kullanabilecek. çocuklarsa, Android oyunları ve Artes tabletlerin içerisinde bulunan Childbook uygulamasıyla eğlenirken öğrenecek.

Dizi tutkunları, 9.7 inç büyüklükte ve 1024×768 çözünürlükteki tablet ekranı sayesinde bilgisayarları aratmayacak kalitede video izleyebiliyor. 1.5 Ghz hızında Amlogic 8726-MX işlemci, en son mobil oyunları ve çizim uygulamalarını hızlıca kullanmanızı sağlıyor.
6500 mAH Lion Polimer pil sayesinde tabletiniz gün boyu ailenize yetecek eğlence ve İnternet keyfi sunacak.

590 gram ağırlığındaki Artes D9705 cebinizde ve çantanızda sizinle birlikte varlığını hissettirmeden yol gidecek hafiflikte. HDMI çıkışıyla, film keyfini herhangi bir HD televizyonla daha da artırabileceksiniz. 16 GB hafızası bulunan tablet 32 GB”a kadar SD kart desteğine de sahip. Artes, cihazla birlikte kılıf, kalem ve ekran koruyucuyu hediye ediyor.
Artes D9705 / 3G modelini ve birçok Artes ürününü 24-27 Ekim tarihleri arasında CeBIT Bilişim Eurasia Hall;8 C-04 numaralı standını ziyaret ederek görebilme imkânına sahipsiniz.
Artes D9705/3G son kullanıcı fiyatı:419TL+KDV

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here