Ana sayfa Donanım SteelSeries Rival 5 oyuna ve oyuncuya göre şekil alıyor

SteelSeries Rival 5 oyuna ve oyuncuya göre şekil alıyor

SteelSeries, Rival 5 kablolu, mouse'unu piyasaya sürdü. Uzaktan, Rival 5 modüler Rival 600'e benziyor. Ancak bu daha basit ve biraz daha ergonomik bir fare. Cihazın genel şekli daha yumuşak bir eğriye sahip gibi görünüyor. Bu da onu avuç içi veya parmak ucu tutuşu kullanıcıları için biraz daha rahat hale getiriyor.

0

SteelSeries salgının etkisinde değişen oyun ve oyuncu ihtiyaçları için ürettiği yeni oyuncu faresi “Rival 5”i satışa sundu.

Şirket, değişen sektör ve dünya koşullarına uygun kendini geliştiriyor. SteelSeries oyuncuların ve oyunların ihtiyaçlarını analiz ediyor. Şirket oyuncuların ihtiyaçlarına cevap verecek en iyi ekipmanları üretmeye devam ediyor.

Oyuna göre değişen, oyunu değiştiren bir fare: SteelSeries Rival 5

SteelSeries değişen kullanıcı ihtiyaçları ve artan talebe cevap vermek içinRival 5’i üretti. Yeni nesil oyuncu faresi Rival 5, birden fazla işi tek bir fare ile yapabilmek için özel tasarlandı. Oyun ve bilgisayar dünyasının “Bukalemun” faresi olma özelliğini taşıyan Rival 5, siz ne oynamak istiyorsanız onun için özel olarak şekil alıyor. Bir bukalemunun bulunduğu yere göre rengini değiştirebilmesinden ilham alan Rival 5, oynanan oyun türüne, oyuncuların beklentilerine göre özelleştirilebiliyor. Böylelikle özel zamanlarınızda veya iş yaparken ekipman değiştirme ihtiyacınız ortadan kalkıyor.

Üç Yeni Asus ROG Modeli Çıktı

Rival 5, farklı türlerden oyun tutkunlarının istek ve ihtiyaç listeleri üzerinden oluştu.  Mouse, tamamen oyuncuların konforunu artırmak üzere dizayn edildi.

FPS, Battle Royale, MOBA, RPG ya da Shooter… Siz oyun değiştirdiğinizde sizinle birlikte değişecek bir fare. Rival 5, Fortnite’dan çıkıp LOL’e girdiğiniz anda oyunla birlikte değişiyor. Üzerinde yer alan 9 tuş, her oyundaki ihtiyacınıza göre özel olarak ayarlanabiliyor. MOBA oyunlarında büyüler, mana potları, sağlık kitleri için ayarladığınız tuşlar, FPS oyunlarında silah değiştirmek veya hızlı satın alma gibi atamalar yapılarak anlık karar vermeyi gerektiren önemli hareketleri bir tık uzağınıza taşıyor.

Her oyuna göre özelleştirilebilen 9 tuşlu bir bukalemun

Oyuncuların her birini yakından tanıyan ve fare tutuş şekillerinin her oyuncuya göre değiştiğini bilen SteelSeries; Rival 5’i bu tutuş şekillerinin her biri için uygun hale getirdi. Rival 5 her tutuş şekline sanki bir eldivenmişçesine uyum sağlıyor. Ergonomik şekli ile her el için mükemmel bir kavrama ve tutuş hissi sağlıyor. Ayrıca gövdesinin yan tarafından yer alan 5 ayarlanan tuş oyun oynarken yıldırım hızında kararlar almak gerektiğinde rahat bir erişim imkanı var.

Aynı zamanda yeni hayat düzeni ile ilgi alanları çoğalan ve yalnızca tek bir oyun türü ile sınırlı kalmayan oyuncular için uygun olan Rival 5, farklı oyun türlerinin hepsinde kullanıcılara eşlik etmek için özel oluştu. Rival 5 gövdesi üzerinde yer alan 9 makro tuş ile her türlü ihtiyaca uygun olarak geliyor.

 

Rival 5 ile Oyun İçindeki Bildirimleri Kaçırmayın

Rival 5’te bulunan PrismSync aydınlatma teknolojisi RGB’yi bir sonraki seviyeye taşıyan 16.8 milyon muhteşem netlikte 10 bölgeli parlak prizma aydınlatması sağlıyor. Renk şemaları, diğer SteelSeries ürünleri ile kolayca senkronize edilebiliyor. Mouse’un oyun içindeki anlık olaylara tepki verme gibi özelliği var. Ayrıca bir Discord bildirimi aldığınızda sizi uyarmak üzere ayarlanabilen farklı kişiselleştirme seçenekleri de var.

OPPO Reno 6 Pro, Reno 6 Pro + TENAA’dan sızdı

Renk değişimine ve ortamına adaptasyona izin vermek için sorunsuz bir şekilde birlikte çalışıyor. Bir bukalemunun iç ve dış mekanizmalarına çok benzeyen Rival 5, 10 bölgeli RGB aydınlatmayı özelleştiriyor. Mouse, pratik ve etkili hale getiren yazılımı SteelSeries GG ile her türlü ihtiyaca göre özelleşebiliyor. GameSense özelliği ile de oyun içinden gelen ileti bildirimleri almak mümkün…

Oyuncunun hızına uygun, ultra hafif

Oyuncuların tempolu Battle Royale oyunlarına ve daha fazlasına ihtiyaç duyduğu tüm anlarda beklediğini verebiliyor. Rival 5, hız ve performans odaklı aerodinamik ve hafif bir yapıya sahip. Saatlerce oyundan kopamayan oyuncular 85 gramlık ağırlığı ile rahat ve sürekli oyun deneyimi elde edersiniz. Farenin hızına uygun olarak tepki süresini sekteye uğratmayacak Super Mesh kablosu var. Hatta daha az sürüklenme ve daha hafif bir his sağlayan mikrofiber bir ağ özelliğine sahip. Bu da hızlı kaydırmalara ve hızlı hareketlere olanak tanıyor.

Siz nereye isterseniz Rival 5 oraya gider

Rival 5, gerçek zamanlı ve mükemmel piksel hassasiyetine sahip. TrueMove Air sensörü bulunan Rival 5, 18.000 CPI, 400 IPS, 40G hızlanma sunuyor.  Ayrıca eğim takibi ile özel gerçek 1’e 1 izleme mevcut. Ek olarak, yeni nesil Golden Micro IP54 Anahtarları 80M tıklama kapasitesine sahip. Rival 5 üzerinde yer alan tuşların kusursuz tıklama sağlayan yükselmiş toz ve suya dayanıklılığı mevcuttur. Böylelikle oyuncuların korkulu rüyası çift tıklama riskini önleyerek kusursuz vuruşlar sergilemelerini sağlıyor.

20 yıllık tecrübe

2001 yılında kendisi de oyuncu olan Jacob Wolff-Petersen tarafından Danimarka’da kurulan SteelSeries bu yıl 20’nci yılını kutluyor. SteelSeries 20 yıllık tecrübesinin yanında, oyunun ve oyuncunun değişen ihtiyaçlarına cevap veren ekipmanlar üretiyor. SteelSeries Rival 5, sınıfının en iyisi olmak için gerçek oyuncuların tecrübesiyle ortaya çıktı.

Marka, oyun ve espor alanında ürettiği ürünlerle oyunculara ve teknoloji tutkunlarına ilkleri yaşatıyor. Geçtiğimiz 20 yılda SteelSeries oyuncular için özel olarak üretilen ilk mousepad, ilk kulaklık gibi ekipmanların üreticisi oldu. SteelSeries oyuncuların ve oyun sektörünün beklentilerine uygun olarak değişip, gelişmeyi hedefliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here