Ana sayfa Haber State of Play 8 Temmuz’da yayınlanacak

State of Play 8 Temmuz’da yayınlanacak

PlayStation'ın bir sonraki State of Play'i 8 Temmuz'da yayınlanıyor. Bu PS5'in Deathloop'unu detaylandırıyor. 30 dakikalık gösteri 'heyecan verici indie ve üçüncü parti oyunlarına odaklanacak.

0

Sony, 8 Temmuz 2021 Perşembe günü yeni bir State of Play yayınlanacağını ve bize Deathloop’a daha geniş bir bakış ve bağımsız oyunlar ve üçüncü taraf oyunlarla ilgili güncellemeler vereceğini duyurdu.

Sony’nin bir sonraki State of Play bölümü 8 Temmuz Perşembe günü yayına çıkacak. Ayrıca PlayStation 5 için Arkane Studios’un Deathloop’una dokuz dakikalık bir bakışın yanı sıra “heyecan verici indie ve üçüncü parti oyunlarını” çıkaracak.


İlginizi Çekebilir: God of War: Ragnarok oynanış videosu Sony etkinliğinde gelebilir


30 dakikalık program saat Türkiye Saati ile 21.00’de yayında olacak. 8 Temmuz’da PlayStation’ın Twitch ve YouTube kanallarında bu bölümü izleyebilirsiniz.

Sony, Perşembe günkü State of Play’in yeni God of War, Horizon Forbidden West veya yeni nesil PlayStation VR ile ilgili güncellemeleri içermediğini söyledi. “Yaz boyunca” bu ürünlerde “yakında daha fazla güncelleme” sözü verdi. Ancak henüz yeni güncellemeler gelmedi.

Sony State of Play Temmuz Ayında Neler Olacak?

Deathloop, 14 Eylül’de PlayStation 5 ve Windows PC’ye geliyor. Arkane tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunu; ışınlanmak, görünmez olmak ve zamanı geri almak için doğaüstü yetenekler kullanabilen Colt’u canlandırıyor. Colt, zamanda döngüsel çıkmazının gizemini çözmeye çalışıyor.

Sony’nin Mayıs ayındaki en son State of Play’inde, Horizon Forbidden West’i ön planda tuttu. PS5’te yakalanan 14 dakikalık oynanış videosu göstecek.

Bu potansiyel bağımsız filmler ve üçüncü şahıs oyunlarına gelince, sınır gökyüzüdür. Ancak, geçmiş State of Plays’e bakarsak, Final Fantasy XVI, Kena: Bridge of Spirits, Sifu, GhostWire: Tokyo, Pragmata, Forspoken, Stray, Jett: The Far Shore gibi oyunları görme şansımız var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here