Ana sayfa Haber Star Wars Battlefront 2 Epic Games Store’da ücretsiz oluyor

Star Wars Battlefront 2 Epic Games Store’da ücretsiz oluyor

Epic Games Store'un bu haftaki ücretsiz oyunu belli oldu. Şirket, 280 TL değerindeki Star Wars Battlefront 2 oyununu 14-21 Ocak tarihleri arasında ücretsiz olarak herkese sunacak. İşte oyunla ilgili detaylar...

0

Epic Games Store, önümüzdeki haftanın ücretsiz oyununun Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition olduğunu onayladı. Oyunu 14-21 Ocak tarihleri arasında ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Aralık ayı boyunca, Epic Games Store, her ayın ikinci yarısında her gün yeni bir ücretsiz oyun hediye etti. Bunların tümü yeni yıla kadar devam etti. Daha sonra Epic Games Store, her hafta bir ücretsiz oyun dağıtma şeklindeki alışılmış rutinine geçti. Şu anki ücretsiz oyun, taktik haydut oyun Crying Suns idi. Ve şimdi Epic Games Store kullanıcıları, önümüzdeki hafta kütüphanelerine hangi ücretsiz oyunu eklemeyi bekleyebileceklerini biliyorlar.

E-postayla ateşlenen Grand Theft Auto 6 spekülasyonu

14-21 Ocak tarihli Epic Games Store ücretsiz oyunu, Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition’dan başkası değildir. Bu, Star Wars Battlefront 2’nin Epic Games Store’da ilk kez kullanıma sunulduğu zamandır. Oyun, oyuncuların kapıdan çıkabilecekleri, oyunun en eksiksiz sürümüdür. Bu nedenle hayranları bir süre meşgul etmelidir.

STAR WARS BATTLEFRONT 2 İLE İLGİLİ DETAYLAR

Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition, tüm başlatma haritalarını ve çok oyunculu karakterleri ile tek oyunculu hikaye kampanyasını içeren temel oyunla birlikte gelir. Ayrıca Star Wars: The Rise of Skywalker’daki görünümlerine göre Rey, Finn ve Kylo Ren görünümleri de dahil olmak üzere oynanabilir kahramanlar için yeni görünümler de dahil olmak üzere çeşitli kozmetik içerikler içerir. Askerler için yüzlerce özelleştirme öğesi de mevcuttur.

Star Wars Battlefront 2, agresif mikro dönüşümleri nedeniyle ilk piyasaya sürüldüğünde büyük ölçüde paniğe kapıldığı için ilginç bir oyundur. Oyunun mikro dönüşüm kullanımı o kadar yırtıcı olarak kabul edildi. Politikacıların dikkatini çekti ve genel olarak ganimet kutularının kullanımına büyük bir ışık tuttu. Bu, video oyunlarında yağma kutuları konusunda gerçek dünya yasalarına yol açtı. Star Wars Battlefront 2’yi kötü bir itibarla bıraktı.

Ancak DICE, oyun içi ekonomisini değiştirmek için Star Wars Battlefront 2’yi güncelledi. Odağı aşırı öğütme ve ganimet kutularından uzaklaştırdı. DICE ayrıca, deneyime yeni haritalar, oynanabilir karakterler ve daha fazlasını ekleyen düzenli içerik güncellemeleriyle oyunu destekledi. Lansman sırasında kötü alınan diğer oyunlar gibi, DICE, Star Wars Battlefront 2’nin talihsizliklerini, insanların DICE’tan destek sona erdikten sonra oyun üzerinde çalışmaya devam etmesini isteyen dilekçeler verdiği noktaya çevirmeyi başardı.

DICE, Star Wars Battlefront 2’den geçerken, gelecekte bir noktada seriyi yeniden ziyaret etmesi mümkündür. Şimdilik, DICE’ın çalışmalarının hayranları, bu yılın ilerleyen günlerinde piyasaya sürülmesi beklenen bir sonraki Battlefield oyununu dört gözle bekleyebilirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here