Ana sayfa Haber Spider-Man: Miles Morales’teki gülünç hata

Spider-Man: Miles Morales’teki gülünç hata

PS5 oyunundaki bir hata, oyuncuları veranda lambalarına ve diğer başka nesnelere dönüştürdü

0

Her hevesli oyuncunun bildiği gibi, hatalar ve aksaklıklar her oyunun bir parçasıdır. Bazen, Spider Man: Miles Morales‘te olduğu gibi -oyuncuların beklenmedik bir şekilde bir veranda lambası da dahil olmak üzere cansız nesnelere dönüştüğü gibi- oyunu tamamen başka bir seviyeye taşıyorlar.

Avlu ısıtıcısı olayı yeterince tuhaftı, ancak oyundaki bir oyuncunun aniden yerini alması için tek garip cansız nesne değil:

Bu Spider-Man aksaklığı, sonunda dünyanın en komik oyun içi tuhaflıklarına aday gibi görünüyor. Spider-Man oyun geliştiricisi Insomniac Games, Twitter’da paylaşılan bu hatayı  gördü ve “utanç verici olduğu kadar iç ısıtıcı”(!) dedi ve Into the Spider-Verse yapımcısı Phil Lord “Kendimize saygımız varsa.” diyerek, bu hatanın Spider-Verse 2‘ye gitmesini önerdi.

Ancak bunun üstüne birçok hayran Insomniac’ın tweet’ine karşın, bu hatanın devam etmesini istedi! Bu oldukça komik ve eğlenceli hata, oyunu yavaşlatmadığı veya oyunun gidişatına müdahale etmediği sürece neden olmasın? Sonuçta, bir teras ısıtıcısının New York şehrini kurtarabileceği başka hiçbir oyun (bildiğimiz kadarıyla) yok.Bir şans ver!” diyor oyunun hayranları.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here