Ana sayfa Haber Sony Xperia L4 özellikleri açıklandı

Sony Xperia L4 özellikleri açıklandı

0

Dünya çapında akıllı telefon pazarının geniş bölgelerinden çekilen Sony, yeni telefonlar piyasaya sürmeye devam ediyor. Şirketin amiral gemisi Sony Xperia 1 ve Sony Xperia 5 telefonları yenileniyor. Ayrıca Sony Xperia L4 hakkında da bilgiler yayılmaya başladı.

Sony, düşük bütçeli ve düşük orta sınıf telefon duyuruları yapma stratejisini sürdürüyor. Xperia L serisi, Sony’nin giriş seviyesi modeli olarak biliniyor. Şimdi Sony Xperia L4’ü piyasaya sürüyor ve. Xperia L4, geçen yılki Xperia L3’ün halefi olarak biliniyor.

Sony Xperia L4 özellikleri

Orta menzilli akıllı telefon pazarı düşünüldüğünde, Xperia L4 hakkında çok fazla şey bilinmiyor. Şimdilik; 21: 9 en boy oranına sahip 6,2 inç HD + (1680 × 720) IPS LCD’ye sahip olduğu kesinleşti.

Uzun ve dar en boy oranı, Sony’nin amiral gemisi Xperia 1’in en-boy oranıyla Motorola ile rakabet edeceği anlaşılıyor. Yan duyu ve çoklu pencere özellikleri, Sony’ye göre, kullanıcıların favori uygulamalarına kolayca erişmesine izin vererek önemli bir başarı yakalıyor. 6.2 inç ekran genişliği açısından sıkışık bir deneyime yol açacak ancak tek elle kullanılabilirlik açısından çok daha değerli olacak.

Xperia L4, öncekiyle aynı MediaTek Helio P22 SoC tarafından destekleniyor. Şirket tarafından sunulacak bu yeni akıllı telefon modeli büyük bir merakla bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here