Ana sayfa Haber Sony Xperia Ace II’nin özellikleri sızdırıldı

Sony Xperia Ace II’nin özellikleri sızdırıldı

Sony Xperia Ace 2'nin temel özellikleri lansmandan önce ortaya çıktı.

0

Sony Xperia Ace II adlı bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Söylenti değirmeni geçen hafta akıllı telefonun kasa görüntülerini sızdırmıştı. Şimdi, Xperia Ace 2, Google Play Console listesinin veritabanında (üzerinden) göründü. Bu da lansmanının yakında olabileceğini gösteriyor.

Google Play Console listesi, Helio P35 yonga seti ve 4 GB RAM ile donatıldığı için Sony Xperia Ace II’nin markanın giriş seviyesi bir telefonu olduğunu ortaya koyuyor. Android 11 işletim sistemi yüklü olarak gelecek.

Samsung Galaxy A22 5G Bluetooth SIG sertifikası aldı

SONY XPERIA ACE 2 ÖZELLİKLERİ

Xperia Ace II’nin Play Console’da ortaya çıkan görüntüsü, ekranının su damlası çentiğine sahip olduğunu ortaya koyuyor. Tam ekran bilinmiyor, ancak listede 720 x 1496 piksellik bir HD + çözünürlüğü desteklediği belirtiliyor. Bu telefon ayrıca Xperia Ace II adı ve SO-41B model numarasıyla Google Desteklenen Cihazlar listesinde de yer almaktadır.

Cihaz, 300 PPI piksel yoğunluğuna sahip olacak. El cihazını kaputun altında çalıştırmak, sekiz çekirdekli bir MediaTek Helio P35 yonga seti olacak. Telefon 4GB RAM ile gelecek. Şu an itibariyle, cihazın geleceği depolama seçeneği şu an için bilinmiyor. Bununla birlikte, Xperia Ace 2 64GB / 128GB depolama seçeneklerinde mevcut olacak.

AKILLI TELEFONUN DİĞER ÖZELLİKERİ

Bu yılın başında, güvenilir bilgi sahibi OnLeaks, kompakt bir Sony telefonunun CAD görüntülerini paylaşmıştı. Görüntüler, telefonun 5.5 inçlik bir ekrana sahip olduğunu göstermişti. Ayrıca arka kabuğunun bir LED flaşla birlikte dikey bir çift kamera kurulumuna sahip olduğunu ortaya koydu. Telefonun ayrıca yana monte olan bir parmak izi tarayıcısı var. Hatta cihaz özel bir kamera düğmesi ve 3,5 mm ses girişi ile gelecek.

Yukarıda gösterilenler, yakın zamanda ortaya çıkan Xperia Ace II’nin durum görünümleridir. Bu cihazın yalnızca Japonya’da bulunacağına dair spekülasyonlar yaygındır. Bu cihaz, 2019’da piyasaya sürülen Xperia Ace telefonunun yerini alacak. Japon taşıyıcı DoCoMo, yeni telefonların duyurulması için 19 Mayıs’ta bir lansman etkinliği düzenleyecek. Şirketin Snapdragon 888 destekli Sharp AQUOS R6 amiral gemisi, Arrows Be5 F-41B ve Xperia Ace II’yi piyasaya sürmesi bekleniyor.

Telefonun ekran boyutu, kamera yapılandırma ayrıntıları ve pil kapasitesi bilgileri gibi diğer özellikleri gizemini koruyor. Günler geçtikçe, herhangi bir sertifika veya kıyaslama listesinde görünürse, telefonla ilgili daha fazla ayrıntı öğrenebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here