Ana sayfa Ürün İnceleme Sony MDR-1A kulaklık inceleme

Sony MDR-1A kulaklık inceleme

0


Sony“nin MDR-1A model kodlu yeni kulaklığını test merkezimide ağırladık. Kulaklık; 40mm HD sürücü birimi ile dikkat çekiyor. Dinleyicinin kulağını tamamen sararak güçlü alt baslardan net tizlere kadar müziğin en ince detaylarını şaşırtıcı bir doğruluk ile veriyor. Kritik yüksek frekanslar, 100 kHz”e kadar doğrulukla yeniden üretilerek müziğin ifadesine yeni bir boyut ve Yüksek çözünürlüklü Ses ile havayı hissetme duygusu sunuyor.

Ses özellikleri dinleyiciye muazzam bir mekân hissi sağlıyor. Bu ferahlık daha da güçlü bir 3D dinleme deneyimine imkân veriyor. Tüm ses oynatımlarındaki süper düşük frekanslardan süper yüksek frekanslara kadar son derece kesin ses ve çok daha zengin detay dinleme deneyimini geliştirirken güçlü sürücü birimi de etkileyici müzik sunuyor.


İster bir yaylı çalgılar dörtlüsünün isterse rock müziğin tadını çıkarıyor olun, alüminyum kaplı Likit Kristal Polimer diyaframlar tüm ses spektrumunda istenmeyen gürültüleri en aza indiriyor. En zorlu baslar bile Sony”nin diyaframın serbest hareketini optimize etmek için havalandırma sağlayan Beat Response Control özelliği sayesinde tempo ve ritim ile zahmetsizce yeniden üretiliyor. Emsalsiz ses, şımartan dinleyici deneyimi ile tamamlanıyor. Basıncı hafifleten büyük kulaklık yastıklarında, mükemmel yalıtım ve maksimum kullanım konforunun bileşimi için üretan kullanılıyor.

Artıları

Büyük sürücü

Baslar

Tasarım

İzolasyon

Eksileri

Biraz ağır

Satın Alma önerisi: Büyük bir kulaklık arıyorsanız Sony”nin bu modeli,gerek fiyat/performasn sonuçları gerekse tasarımıyla oldukça başarılı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here